Central Europe Trust-Polska Sp. z o.o.

Z punktu widzenia negocjacji prowadzonych z potencjalnymi Inwestorami, użycie VDR wpłynęło pozytywnie na komfort pracy przedstawicieli Spółki, Ministerstwa Skarbu Państwa, zespołu CET, jak i zespołów reprezentujących Inwestorów.

 

Central Europe Trust-Polska Sp. z o.o., jako doradca grupy energetycznej ENEA S.A., miał przyjemność współpracować z zespołem FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w zakresie organizacji i udostępnienia dokumentacji w procesie prywatyzacji Spółki.

Współpraca obejmowała organizację skanowania dokumentacji papierowej, przygotowanie dokumentów elektronicznych i ich umieszczenie w aplikacji Wirtualnego Data Room oraz wspólne zarządzanie dokumentami i  Wirtualnym Data Room’em w trakcie trwania projektu.

Celem wykorzystania Wirtualnego Data Room (VDR) było podniesienie efektywności kluczowego etapu prywatyzacji, a mianowicie przeprowadzenia przez Inwestorów zaproszonych do negocjacji, badania dokumentacji Spółki (Due Diligence).

Użycie narzędzia jakim jest FORDATA VDR pozwoliło nam zorganizować i przeprowadzić proces dużo sprawniej i szybciej w stosunku do tradycyjnych metod. Wirtualny data room zapewnił także oczekiwany poziom bezpieczeństwa w stosunku do udostępnianych materiałów, co w połączeniu z możliwością pełnej kontroli procesu dostarczyło wartość, której oczekiwaliśmy.

Z punktu widzenia negocjacji prowadzonych z potencjalnymi Inwestorami, użycie VDR wpłynęło pozytywnie na komfort pracy przedstawicieli Spółki, Ministerstwa Skarbu Państwa, zespołu CET, jak i zespołów reprezentujących Inwestorów. Dostęp do dokumentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnej lokalizacji był istotnym atutem, z uwagi na rozproszenie geograficzne osób zaangażowanych w projekt.

System VDR FORDATA jest intuicyjny i wygodny w użytkowaniu. Niezawodny i funkcjonalny.

Bardzo cenimy sobie wysoki i profesjonalny poziom komunikacji i wsparcia zespołu FORDATA, które były gwarantem satysfakcjonującej współpracy zarówno na etapie wdrożenia, jak i realizacji projektu.

Z przyjemnością skorzystamy z FORDATA VDR przy kolejnych realizowanych przez CET Polska projektach.”

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Central Europe Trust-Polska, należąca do międzynarodowej grupy doradczej Clairfield Partners obecnej w 6 krajach Europy Środkowo – Wschodniej, to jedna z wiodących i najdłużej działających na polskim rynku firm doradczych. CET Polska specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu doradztwa strategicznego, organizacyjnego i kapitałowego. Klientami spółki są zagraniczne firmy wchodzące na rynki Regionu oraz firmy krajowe: liderzy lub firmy pretendujące do miana liderów na swoich rynkach, m.in. BP, Heinz, Nestle, Vodafone, Kodak, Sara Lee, Dixons czy Smith-Kline Beecham, Orbis, Petrochemia Płock (obecnie Orlen), Enea, PSE (obecnie PGE), PGNiG, KGHM czy BZ WBK.

Piotr Kołodziejczyk Partner Central Europe Trust-Polska Sp. z o.o.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial