ENEA S.A.

Zlecone przez Spółkę zadania były wykonywane w sposób należyty, nie budzący naszych zastrzeżeń oraz bez zbędnej zwłoki.

 

„Niniejszym potwierdzamy, iż ENEA S.A. (Spółka) współpracowała z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w zakresie organizacji i udostępnienia dokumentacji w procesie zmierzającym do sprzedaży przez Skarb Państwa 51 % akcji Spółki prowadzonym w drugiej połowie 2010 roku oraz pierwszej połowie 2011 roku (Proces).

Spółka wykorzystała aplikację do współdzielenia plików oferowaną przez firmę FORDATA, tzw. wirtualnego data room (FORDATA VDR), w ramach prowadzonego w Procesie przez Potencjalnych Inwestorów (Potencjalni Inwestorzy) badania due diligence Grupy Kapitałowej ENEA.

Aplikacja FORDATA VDR pozwoliła zaprezentować Potencjalnym Inwestorom i ich doradcom dokumentację przy użyciu przeglądarki internetowej w sposób ustrukturyzowany oraz kontrolowany przez Spółkę. Aplikacja dawała możliwość jednoczesnego dostępu do dokumentacji przez Potencjalnych Inwestorów, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Współpraca z firmą FORDATA w zakresie postanowień umownych trwała ok. 12 miesięcy i obejmowała:

1. Stworzenie, konfigurację oraz udostępnienie dedykowanej dla ENEA S.A. instancji systemu FORDATA VDR;
2. Przygotowanie oraz realizację procesu skanowania dokumentacji papierowej;
3. Umieszczenie w aplikacji FORDATA VDR plików elektronicznych oraz kompleksowe przygotowanie systemu do zaproszenia Potencjalnych Inwestorów;
4.  Aktywne zarządzanie dokumentami i użytkownikami w trakcie Procesu;
5. Generowanie raportów podczas trwania projektu.

Dodatkowo, na każdym etapie trwania projektu, zespół FORDATA oferował profesjonalne wsparcie dla Spółki w zakresie zarządzania aplikacją oraz wsparcie techniczne dla użytkowników  FORDATA VDR.

Zlecone przez Spółkę zadania były wykonywane w sposób należyty, nie budzący naszych zastrzeżeń oraz bez zbędnej zwłoki.”

Maciej Owczarek Prezes Zarządu ENEA S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial