InvestSight Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów
Aplikacja umożliwiła przejrzystą prezentację danych oraz ich bezpieczne udostępnienie Inwestorom, z którymi prowadzone były rozmowy na temat potencjalnej sprzedaży.

InvestSight Sp. z o.o., firma doradcza specjalizująca się m.in. w doradztwie przy projektach M&A, rozpoczęła współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z prowadzonym na rzecz swojego klienta procesem sprzedaży spółki. W celu zagwarantowania najwyższych standardów bezpieczeństwa realizowanej transakcji, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie rozwiązania Virtual Data Room oferowanego przez FORDATA.

Virtual Data Room w pełni spełnił nasze oczekiwania. Aplikacja umożliwiła przejrzystą prezentację danych oraz ich bezpieczne udostępnienie Inwestorom, z którymi prowadzone były rozmowy na temat potencjalnej sprzedaży. System jest intuicyjny i przyjazny dla użytkowników. Pozwolił nam na pełną kontrolę nad udostępnionymi dokumentami. Ponadto, wykorzystanie dedykowanego temu celowi modułu, tzw. Questions&Answers pozwoliło na scentralizowanie komunikacji w bezpiecznym środowisku oraz ułatwiło zarządzanie pytaniami ze strony Inwestorów.

Z przyjemnością będziemy polecać usługi oferowane przez FORDATA naszym klientom.

……………………………………………………………………………………………..

InvestSight jest spółką doradczą koncentrującą się na sektorze małych i średnich przedsiębiorstw notowanych na GPW i rynku NewConnect. Unikalny model biznesowy łączy doradztwo strategiczne i finansowe ze zintegrowaną komunikacją. Zespół InvestSight stanowi wyjątkowe połączenie szerokich kompetencji w wielu komplementarnych dziedzinach, tj. doradztwa inwestycyjnego, strategicznego, zarządzania aktywami, komunikacji korporacyjnej, public relations oraz nadzoru spółek giełdowych.

 

InvestSight Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial