Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

Profesjonalne szkolenie grupy projektowej, które umożliwiło Spółce aktywne zarządzanie dokumentami i użytkownikami w trakcie procesu.

 

Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. współpracowało z zespołem FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w zakresie organizacji i udostępnienia dokumentacji w procesie prywatyzacji Spółki.

W związku z tym, że proces wymagał udostępnienia dużej liczby dokumentów, SPEC S.A. zdecydowało się na wykorzystanie bezpiecznej aplikacji do współdzielenia plików oferowanej przez FORDATA, tzw. wirtualnego data room.

Aplikacja FORDATA VDR pozwoliła zaprezentować Inwestorom i ich Doradcom dokumentację w sposób czytelny,  ustrukturyzowany oraz w pełni kontrolowany przez Spółkę. Użycie narzędzia pozwoliło przeprowadzić proces dużo sprawniej i szybciej (dostęp do dokumentów 24h 7 dni w tygodniu), w stosunku do tradycyjnych metod.

Dodatkowym atutem była:

1. możliwość  rozróżniania uprawnień dla pojedynczych użytkowników, jak i dla całych grup
2. możliwośc rozróżniania uprawnień do poszczególnych dokumentów
3. możliwośc precyzyjnego śledzenia aktywności Inwestorów.

Współpraca z FORDATA trwała 9 miesięcy i obejmowała:

1. Stworzenie, konfigurację oraz udostępnienie dedykowanej dla SPEC instancji systemu FORDATA VDR
2. Umieszczenie w aplikacji FORDATA VDR plików elektronicznych oraz kompleksowe przygotowanie systemu do zaproszenia Inwestorów
3. Profesjonalne szkolenie grupy projektowej, które umożliwiło Spółce aktywne zarządzanie dokumentami i użytkownikami w trakcie procesu
4. Generowanie raportów podczas trwania projektu

Dodatkowo, na każdym etapie trwania projektu zespół FORDATA oferował profesjonalne wsparcie dla Spółki w zakresie zarządzania aplikacją oraz wsparcie techniczne dla użytkowników VDR. Zlecone przez Spółkę zadania były wykonywane rzetelnie, fachowo oraz bez zbędnej zwłoki.”

………………………………………………………………………………………………………………………….

Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. zarządza najdłuższą w Europie i jedną z najdłuższych na świecie sieci ciepłowniczych, liczącą 1 650 km długości. SPEC jest jedną  z największych spółek należących do Warszawy, a największą – samorządową z sektora ciepłowniczego w Polsce.

SPEC S.A. jest spółką zajmującą się przesyłem i dystrybucją energii cieplnej na terenie m.st. Warszawy. Specjalizuje się również w budowie, przebudowie i modernizacji sieci, przyłączy oraz węzłów cieplnych oraz w ich bieżącej eksploatacji.

Michał Machlejd Prezes Zarządu Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial