Kolejne projekty prywatyzacyjne zakończone sukcesem

Powrót do biura prasowego 26 marca 2013 Z życia firmy, Case study
Share Button

Z przyjemnością informujemy o kolejnych, zrealizowanych z sukcesem, projektach prywatyzacyjnych.
Do grona zadowolonych klientów dołączyli:
Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin SA, Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o oraz spółka miejska Ciepło Kaliskie sp. z o.o.

Projekt realizowany dla ZE PAK wiązał się z przygotowaniem prospektu emisyjnego na potrzeby pierwszej oferty publicznej akcji spółki. Debiut giełdowy odbył się 30 października 2012 roku. Oferta publiczna objęła do 26 milionów akcji, co przełożyło się na kwotę 858 milionów złotych. Referencje z projektu dostępne są pod linkiem.
 
 
Prywatyzacja spółki ZZN WAM Sp. z o.o. zakończyła się przejęciem 100% udziałów spółki przez litewską spółkę AB „City Service”. Wartość transakcji wyniosła 44 miliony 599 tysięcy złotych. Doradcą prywatyzacyjnym spółki była firma F5 Konsulting Sp. z o.o. Referencje z projektu dostępne są pod linkiem.
Prywatyzacja Spółki Ciepło Kaliskie sp. z o.o. realizowana była z firmą konsultingową BUDOSERWIS, która nieprzerwalnie od 20 lat świadczy usługi doradcze z zakresu wycen, analiz i ekspertyz oraz zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości. Proces zakończył się sprzedażą 90% udziałów przez Miasto Kalisz do elbląskiego potentata spółki Energa Kogeneracja, za blisko 46 mln złotych. Ciepło Kaliskie to spółka dostarczająca energię dla miasta Kalisz. Zgodnie z wypowiedzią prezydenta miasta Janusza Pęcherz, Energa to poważny inwestor gwarantujący miastu i jego mieszkańcom modernizację, i rozwój systemu ciepłowniczego, a tym samym wysoką jakość oferowanych usług.
Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial