Dlaczego zmieniliśmy nazwę

Począwszy od roku 2009, stale się rozwijamy. Nieustannie pracujemy nad identyfikacją nowych typów transakcji, w których realizacji możemy pomóc naszym klientom, wykorzystując technologię Virtual Data Room.

Zaczynaliśmy od Fuzji i Przejęć, przez 5 lat działalności udało nam się zmienić oblicze tej branży w Polsce, przyczyniając się do tego, że VDR stał się standardem branżowym i dobrą praktyką rynkową. Zrealizowaliśmy tym samym misję firmy sformułowaną na etapie zakładania firmy. Teraz z marką FORDATA, wykorzystując nasze systemy informatyczne i zdobyte doświadczenia, chcemy upowszechniać dobre praktyki realizacji transakcji w innych segmentach rynku. FORDATA daje nam większe możliwości aby zrealizować ten cel oraz trwale budować naszą pozycję w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Po wykupie managerskim dokonanym w ubiegłym roku przez kluczowych managerów i założycieli Spółki, rebranding jest kolejnym ważnym krokiem w historii firmy.

FORDATA to ten sam zespół, który stoi za sukcesem Datapoint, ta sama wysoka jakość obsługi oraz niezawodna autorska technologia.

Przy czym FORDATA to przede wszystkim szerszy wachlarz procesów, które rozumiemy i wspieramy. Procesy te łączą trzy cechy: są złożone, angażują wiele niezależnych podmiotów (często firmy doradcze i kancelarie prawne) oraz dochodzi w nich do wymiany wrażliwych informacji. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które spowodują, że będą one mniej skomplikowane oraz realizowane w sposób bardziej kontrolowany, efektywny i bezpieczny.

Zobacz typy procesów transakcyjnych, w których możemy pomóc.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial