10 pytań do Zespołu FORDATA
Agnieszka Dudziak

Team Fordata jest wyjątkowy – nie mamy co do tego wątpliwości! Z radością prezentujemy drugi w tym roku wywiad z cyklu „10 pytań do Zespołu FORDATA”. Czas na TEAM OK :) Poznajcie Agnieszkę bliżej!

Imię i Nazwisko: Agnieszka Dudziak
Stanowisko  w FORDATA: Specjalista ds. Obsługi Klienta

W FORDATA odpowiada za zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta, codzienną obsługę zgłoszeń od klientów oraz wsparcie realizowanych w firmie  projektów informatycznych. Cenimy Agnieszkę za jej profesjonalizm, wewnętrzny spokój i opanowanie oraz błogi głos. Poza pracą, życie Agnieszki przepełnione jest nietuzinkowymi zainteresowaniami, którymi z entuzjazmem dzieli się teraz z nami!

1. Moje motto życiowe to słynny cytat z Tolkiena  [The Lord of the Rings, The Fellowship of the Ring, Chapter II, „The Shadow of the Past”] „All we have to decide is what to do with the time that is given us.”  Z tłumaczenia na polski: Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat. 

2. Dzień zaczynam od nakarmienia królika. W ramach współpracy z ogólnopolską Fundacją „Przygarnij królika”, Agnieszka prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych królików, opiekując się nimi do czasu adopcji. W chwili obecnej w jej domu zagościł królik Rybka, znaleziony w Poznaniu na ul. Rybaki!

3Moją pasją jest manga i anime oraz muzyka, bez której nie wyobrażam sobie życia. Dla niewtajemniczonych, którzy z japońskim światem niewiele mają wspólnego, manga oznacza japoński komiks. Popularne mangi są adaptowane na filmy animowane i seriale anime!

4. Gdybym była zwierzęciem, byłabym królikiem, który odzwierciedla moją naturę i osobowość. Króliki to zwierzęta roślinożerne, aktywne głównie nad ranem i wieczorem. Tak jak ja!  [Nic dziwnego, Agnieszka uwielbia zwierzęta, ponadto jest wegetarianką, nie jest zaskoczeniem, że w dzieciństwie miała dwa króliki, trzy szczury, dwa psy, dwa żółwie, pięć chomików i rybki!]

5. Moim marzeniem jest podróż do Japonii i Indii. Dlaczego? Studiowałam na kierunku Filologia, specjalność Etnolingwistyka, gdzie przez kilka lat odkrywałam tajniki języków: hindi + japoński!

6. Moim autorytetem jest mój starszy brat, który przetarł szlaki „usamodzielnienia się” w rodzinie, przełamał schematy i zaimponował mi wiele razy. Dziś jest doświadczonym Programistą i choć mieszka we Wrocławiu, odwiedza mnie często w Poznaniu.

7. Moim największym sukcesem jest „usamodzielnienie się” i rozpoczęcie dorosłego życia na własną rękę. Teraz mogę wspierać innych i rozwijać się dalej! 

8Odczuwam satysfakcję zawodową gdy pomogę komuś rozwiązać jakiś problem i sprawię, że jego/jej dzień stanie się lepszy!

9. Moja praca w FORDATA to stawianie sobie nowych wyzwań oraz codzienne zdobywanie nowych umiejętności!

10. Kod DNA FORDATA dla mnie to gotowość do realizacji ambitnych celów i wykorzystanie najnowszych technologii.

Dziękuję Agnieszko za rozmowę!

Zdjęcie główne – fotolia.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Horowska-Shahin
Marketing & PR Specialist
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas