10 pytań do Zespołu FORDATA
Alicja Kukla-Kowalska

Przed nami kolejny wywiad z cyklu 10 pytań do Zespołu Fordata, dzięki któremu przybliżamy Wam sylwetki i dokonania osób z Zespołu FORDATA. Czas na Alicję, naszą KEM, która z powodzeniem realizuje plany sprzedażowe FORDATA. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia: biegów i jazdy na rowerze. Ostatnio pokonała 70,90-kilometrowy dystans biorąc udział w maratonie Ultra Mazury! Poznajcie Alicję – naszą Iron Woman!

Imię i Nazwisko: Alicja Kukla-Kowalska
Stanowisko zajmowane w FORDATA: Key Account Manager

  1. Moje motto życiowe

Żyj swoim życiem i nie wchodź z butami w życie innych.

  1. Dzień zaczynam od

To zależy czy budzę się sama czy nie ;-) Ale w pierwszej kolejności są to koty (Luna i Yoda) i napełnianie ich misek. Z kolei dzień w biurze zaczynam od małej czarnej kawy.

  1. Pierwsze zarobione pieniądze wydałam na

Płyty CD zespołu R.E.M oraz osprzęt do roweru terenowego. Rower mam do dnia dzisiejszego, uwielbiam przejażdżki rowerowe na terenie Tarnowa Podgórnego i okolic!

  1. W młodości chciałam zostać

Moim marzeniem z dzieciństwa była praca w charakterze bibliotekarki, bo naiwnie myślałam, że taka osoba ma mnóstwo czasu do czytania w pracy, a ja uwielbiam czytać, od kiedy pamiętam. Do grona moich ulubionych autorów zaliczam: Olgę Tokarczuk i Andrzeja Stasiuka. Również chciałam wstąpić do policji, to rodzinne chyba, mając oboje rodziców mundurowych.

  1. Praca jest dla mnie

Ciekawa praca jest dla mnie przyjemnością. Kiedy idę do biura lub zasiadam w domu przy laptopie i czuję, że to co robię, sprawia mi radość, satysfakcję i nie mam stresu, kiedy są wyzwania i czasem brak mi rąk do zadań, to wiem, że dobrze wybrałam.

  1. U ludzi cenię

Optymizm, tolerancję i brak przysłowiowych „klapek na oczach”. Alicja przed przyjazdem do Polski mieszkała w Danii przez 11 lat. To właśnie zagranicą nauczyła się tolerancji, wyrozumiałości i otwartości dla odmienności drugiego człowieka, bez względu na jego rasę, religię czy kulturę.

  1. Motywuje mnie

Motywacją są dla mnie dzieci. Radość i uśmiech moich dzieciaków jest dla mnie zastrzykiem energetycznym. Nie dziwi nas ten fakt, zwłaszcza, że dzieci Alicji są prawdziwą mieszanką wybuchową i mają niespożyte pokłady energii!

  1. Książka, którą bym poleciła to

A to ciężki orzech do zgryzienia gdyż uważam, że jedna książka nie zadowoliłaby całego świata… Ale jakbym miała polecić coś, do czego chętnie sama wracam, to wymieniłabym „Stowarzyszenie umarłych poetów” autorstwa Nancy Kleinbaum. „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” to powieść napisana po sukcesie głośnego filmu pod tym samym tytułem, który swoją amerykańską premierę miał w 1989 roku. Zarówno film, jak i książka wywarły na Alicji piorunujące wrażenie i bez wątpienia pozostaną na długo w jej pamięci.

  1. W wolnym czasie lubię

Kiedy ma się małe dzieci, czasu wolnego jest niewiele, ale staram się wygospodarować go jak najwięcej. Lubię gotować i smakować nowe i nietuzinkowe wegetariańskie dania. Biegam i jeżdżę rowerem, najczęściej po lasach (Mazury) i górach (Szklarska Poręba, Lądek Zdrój). Dużo czytam choć  najczęściej przed spaniem głaszcząc męża lub koty. Alicja pochodzi z Olsztyna, stąd wzięło się jej zamiłowanie do krajobrazów warmińsko-mazurskich. Ma to szczęście, że w chwili obecnej mieszka poza miastem, więc często organizuje wypady na „łono natury” w okolice Tarnowa Podgórnego. Uwielbia ścieżki rowerowe wokół Jeziora Lusowskiego, które często wydłuża do terenów zalesionych w Dąbrówce! Bieganie z kolei ma „zaszczepione we krwi” począwszy od 2004 roku, kiedy to zaczęła pracę w duńskiej firmie, wspierającej programy prospołeczne (firma wychodziła z inicjatywą zorganizowania wielu akcji charytatywnych), aktywność i czynną rekreację. Z uśmiechem na twarzy wspomina zespołowe biegi pracownicze w godzinach pracy (traktowane jako alternatywa do pasywnego relaksu) czy jazdy na rowerze do pracy.

  1. Kod DNA Fordata dla mnie to

Możliwość poznawania nowych ludzi i podtrzymywania dobrych relacji z klientami, nowe cele i ich realizacja.

 

Dziękuję Alicjo za rozmowę!

Zdjęcie główne – fotolia.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Horowska-Shahin
Marketing&PR Specialist
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas