10 pytań do Zespołu FORDATA
Michał Ruciński

Kontynuujemy nasz cykl wywiadów „10 pytań do Zespołu FORDATA”. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni inwencją oraz otwartością naszej ekipy. Poznajcie nas!

Imię i Nazwisko: Michał Ruciński
Stanowisko zajmowane w FORDATA: Project Manager w Dziale Obsługi Klienta

W FORDATA czuwa nad Działem Obsługi Klienta. Doskonale radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi klientami. Potrafi dostosować się do rozmówcy, a jego kojący głos każdego wprawia w dobry nastrój. Umiejętnie współpracuje ze wszystkimi działami, zwłaszcza z IT oraz Sprzedażą. Profesjonalista – wyznacza najwyższe standardy pracy. Jego poczucie humoru „uratowało” niejedną trudną sytuację. Dba o swoją kondycję, a przed treningiem przygotowuje i spożywa w biurze specjalne napoje odżywcze, czym bardzo nas bawi!

1. Moje motto życiowe to… „Informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, mądrość nie jest prawdą, prawda nie jest pięknem, piękno nie jest miłością, miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza.” Frank Zappa,

2. Moja pierwsza praca… Jako nastolatek wykonywałem różne prace w czasie letnich wakacji m.in. pracowałem w fabryce produkującej plastikowe opakowania, przekopywałem ogródki i malowałem płoty (nie pamiętam co było pierwsze). Przekonałem się wtedy, że praca fizyczna nie jest czymś co chciałbym robić gdy dorosnę.

3. Moim autorytetem jest… Jestem dobrym przedstawicielem obecnej epoki kryzysu autorytetów. Jestem outsiderem i lubię wytyczać własne ścieżki w cywilizacyjnym pseudo-kosmosie.

4. W pracy cenię… W pracy najbardziej cenię możliwość podzielenia się wiedzą, jasne zasady, szacunek dla wykonywanej przeze mnie pracy i mojej osoby, przyjazną atmosferę i możliwość samorealizacji.

5. Moja praca w FORDATA to… Niesamowita przygoda w której wcielam się w różne role: opiekuna klienta, trenera, managera działu, coacha, managera biura, testera, kuriera do zadań specjalnych i mistrza darta. Blisko współpracuję ze wszystkimi działami w firmie i razem z FORDATA Dream Team rzeczy niemożliwe robię od ręki! (śmiech!)

6. Dzień zaczynam od… Zwykły dzień zaczynam od wyłączenia budzika, a idealny dzień zaczynam zwykle od niewyłączenia budzika (śmiech!)

7. Wolny czas spędzam… Wolny czas na ogół bardzo szybko płynie (śmiech!), dlatego efektywnie go wykorzystuję robiąc przynajmniej 2 rzeczy na raz. Oto lista aktywności, które z powodzeniem łączę w przeróżnych konfiguracjach:

Słucham muzyki, ale nie tej z radia,
Uprawiam sport (min. 3 razy w tygodniu),
Czytam książki,
Głaszczę kota,
Spędzam czas z bliskimi,
Oglądam filmy i dobre seriale,
Eksperymentuję w kuchni,
Gram w gry planszowe, komputerowe, karciane i wszystkie inne. (śmiech!)

8. Czuję satysfakcję, gdy… Gdy triumfuję, gdy pokonam własne ograniczenia, przekroczę punkt, który uznawałem za granicę moich możliwości.

9. Moje hobby to… Od zawsze pasjonowałem się sztuką, ale to muzyka jest dziedziną, która jest dla mnie najważniejsza. To ona porusza strunę w mojej duszy i uwalania moją wrażliwość.

10. Wyzwaniem jest dla mnie… Wyzwaniem jest dla mnie znalezienie harmonii w codziennym życiu, balansu pomiędzy obowiązkami i przyjemnościami. Nieustannie poszukuję złotego środka, mojego prywatnego Yin i Yang.

Dziękuję za rozmowę!

Zdjęcie główne – fotolia.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Agnieszka Dryk
Marketing & PR Specialist
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas