Solidarni z Ukrainą | Солідарні з Україною

Junior Account Executive (z j. PL i EN) – DZIAŁ SPRZEDAŻY

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
IT (SaaS Solutions), Lokalizacja: Zdalnie/Poznań Centrum
Jesteśmy firmą IT, czołowym w Europie Centralnej i Wschodniej dostawcą systemu Virtual Data Room. Nasz system pozwala firmom dużym i małym wymieniać poufne dokumenty z zewnętrznymi partnerami, doradcami, inwestorami, głównie w procesach fuzji i przejęć. Współpracujemy z doradcami ds. Fuzji I przejęć, kancelariami prawnymi, funduszami PE/VC, bankami, pomagając im podnosić efektywność procesu Due Diligence oraz chronić poufne informacje.Klient jest zawsze w centrum wszystkiego co robimy.
Klient jest zawsze w centrum wszystkiego co robimy.
Jesteśmy grupą pasjonatów i dobrych znajomych. Cenimy sobie dobrą atmosfęrę w pracy i ducha współpracy.
Zobacz co robimy: ZOBACZ FILM
Tu poczytasz więcej o nas i o naszych wartościach: Co nas wyróżnia? – FORDATA
Do naszego Zespołu szukamy pasjonata sprzedaży, który czerpie radość ze sprzedaży i kontaktu z klientami. Nie musisz mieć dużego doświadczenia (nawet lepiej jeśli masz niewielkie), ale musisz być przekonany, że sprzedaż to Twoje powołanie. Pod opieką Account Managera będziesz opiekował/a się przekazaną Ci bazą klientów oraz budował/a nowe relacje.

Jakie cechy powinieneś posiadać?

P.S. Jeśli nie spełniasz 100% wymagań, ale jesteś gotowy/a do nauki, śmiało wysyłaj również swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Co będzie w zakresie Twojej odpowiedzialności?

We współpracy z Account Managerem:

Co zyskasz:

Czego możesz spodziewać na starcie?

Lokalizacja: Poznań Centrum
CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” prosimy kierować na adres: rekrutacja@fordata.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka FORDATA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Taczaka 24/302, 61-819 Poznań, e-mail: biuro@fordata.pl. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów poza Unią Europejską, a także do innych odbiorców danych osobowych. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane tak długo, aż Państwo nie cofną zgody na ich przetwarzanie.

Aplikuj do nas!