Aleksandra Porębska o tym „Czego pragną kobiety?”

Back to press room 11 marca 2016 Z życia firmy
[hupso]

Aleksandra Porębska, Członek Zarządu FORDATA, została zaproszona przez Jarosława Waśkiewicza, prezesa Klubu Marka jest kobietą, redaktora naczelnego Biznesnafali.pl, do podzielenia się swoją opinią na temat tego „Czego pragną współczesne kobiety, w relacjach zawodowych, osobistych, nie tylko „od święta”?„.

W związku z Dniem Kobiet został opracowany już 3. ogólnopolski raport „Czego pragną kobiety – siła kobiecości roku 2016”. Serdecznie zapraszamy do lektury! :)

Pełen raport dostępny TUTAJ.

Aleksandra Porębska

„Kobiecie przedsiębiorczej w obszarze zawodowym zależy na jasnych zasadach gry, etyce i szacunku. Ważne jest dla jej równe traktowanie przez Panów, życzliwość od innych Pań i warunki do budowania partnerskich relacji! To daje podstawy, by codzienna praca była przyjemnością.

Wiemy, że doba ma tylko 24 godziny, a tydzień 7 dni i umiemy wyznaczać priorytety, być istotami wielozadaniowymi. W domu jednak ważne jest dla nas wsparcie od „naszych Panów” w tzw. „home management”. Wtedy mamy siłę i skrzydła, aby po 17 być wciąż piękne, zadbane i nadal pełne ochoty do życia! Szczęśliwa kobieta to kobieta spełniona – zawodowo i prywatnie, a do osiągnięcia tej równowagi potrzebujemy naszych Panów ;)”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Nie akceptuję / AKCEPTUJĘ Polityka prywatności