Aleksandra Porębska o tym „Czego pragną kobiety?”

11 marca 2016 Z życia firmy

Aleksandra Porębska, Członek Zarządu FORDATA, została zaproszona przez Jarosława Waśkiewicza, prezesa Klubu Marka jest kobietą, redaktora naczelnego Biznesnafali.pl, do podzielenia się swoją opinią na temat tego „Czego pragną współczesne kobiety, w relacjach zawodowych, osobistych, nie tylko „od święta”?„.

W związku z Dniem Kobiet został opracowany już 3. ogólnopolski raport „Czego pragną kobiety – siła kobiecości roku 2016”. Serdecznie zapraszamy do lektury! :)

Pełen raport dostępny TUTAJ.

Aleksandra Porębska

„Kobiecie przedsiębiorczej w obszarze zawodowym zależy na jasnych zasadach gry, etyce i szacunku. Ważne jest dla jej równe traktowanie przez Panów, życzliwość od innych Pań i warunki do budowania partnerskich relacji! To daje podstawy, by codzienna praca była przyjemnością.

Wiemy, że doba ma tylko 24 godziny, a tydzień 7 dni i umiemy wyznaczać priorytety, być istotami wielozadaniowymi. W domu jednak ważne jest dla nas wsparcie od „naszych Panów” w tzw. „home management”. Wtedy mamy siłę i skrzydła, aby po 17 być wciąż piękne, zadbane i nadal pełne ochoty do życia! Szczęśliwa kobieta to kobieta spełniona – zawodowo i prywatnie, a do osiągnięcia tej równowagi potrzebujemy naszych Panów ;)”