Aleksandra Porębska prelegentką podczas konwentu M&A Worldwide w Warszawie

20 kwietnia 2016 Z życia firmy, Konferencje | Wydarzenia

ola Pragniemy zakomunikować, iż Aleksandra Porębska została jedną z prelegentek podczas międzynarodowego wydarzenia M&A Worldwide Acquisition and Investment Forum. Ola, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu będzie mogła podzielić się z uczestnikami konwentu wiedzą teoretyczną i praktyczną nt. dobrych praktyk stosowanych podczas fuzji i przejęć oraz o bezpieczeństwie informacji i jego kluczowej roli podczas procesów transakcyjnych.

M&A

12 maja 2016 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja M&A WORLDWIDE ACQUISITION sAND INVESTMENT FORUM. Wydarzenie to jest częścią warszawskiego konwentu M&A Worldwide Network. Organizatorami międzynarodowego spotkania są firmy JP Weber oraz Capital One Advisers, które w Polsce reprezentują sieć M&A Worldwide.

W Forum uczestniczyć będą, reprezentujący blisko 40 krajów, bankierzy inwestycyjni zrzeszeni w sieci M&A Worldwide oraz zagraniczni inwestorzy. W gronie uczestników obecni będą również właściciele oraz kadra zarządzająca czołowych polskich przedsiębiorstw. Celem konferencji jest dyskusja nad globalnymi trendami w obszarze fuzji i przejęć, omówienie kluczowych aspektów transakcji transgranicznych oraz omówienie rozwoju dobrych praktyk M&A. Spotkanie to będzie również idealną platformą do wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych relacji biznesowych.

Sieć M&A Worldwide jest globalną siecią zrzeszającą 45 butików inwestycyjnych, z 40 krajów, zajmujących się tematyką fuzji i przejęć.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie wydarzenia: forum.m-a-worldwide.com.pl

 

Patronat honorowy: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA

Patronat: Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

Partner: Executive Club

Patroni medialni: Bankier.pl, WBJ Observer oraz Poland Today.