Ciągłość działania

Zarządzanie ciągłością działania ma na celu zapewnienie wszystkim interesariuszom – klientom, regulatorom i udziałowcom – że w razie awarii przywrócenie krytycznych funkcji biznesowych, realizowanych przez organizację nastąpi w znanym, możliwie najkrótszym czasie, i przy określonym poziomie utraty danych.

W FORDATA wiemy,  jak newralgiczny jest to proces. Wymaga on zrozumienia specyfiki danej organizacji, przeprowadzenia analizy ryzyka i zidentyfikowania krytycznych systemów. Jako jedna z nielicznych organizacji z sektora MSP, działając według najlepszych praktyk w obszarze świadczenia usług IT, opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury odtwarzania systemu na wypadek awarii tak, aby zapewnić ciągłość świadczenia usług na możliwie najwyższym poziomie.

Partnerujące nam centrum przechowywania i przetwarzania danych zapewnia nam dostęp do alternatywnych przyłączy energetycznych oraz systemów zasilania awaryjnego, a także możliwość korzystania z infrastruktury kilku niezależnych operatorów telekomunikacyjnych.

Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial