Ciągle rośniemy! Poznajcie Mariannę i Radka

W tym roku do zespołu FORDATA dołączyła rekordowa liczba wspaniałych ludzi. Ale nie mogło być inaczej! Nasze plany zakładają jeszcze większą obecność na rynkach zagranicznych, jeszcze lepsze wsparcie użytkowników data roomu i jeszcze bardziej atrakcyjne treści multimedialne na naszych kanałach. Bez energii i pomysłów nowych osób nie byłoby to możliwe.
Dlatego w grudniu powitaliśmy Mariannę i Radka. :) To dzięki nim będziemy mogli dalej iść do przodu, a co najważniejsze: w doborowym towarzystwie.
Marianna w kajaku

Kilka słów od Marianny:

Mój znak zodiaku to Ryby i pewnie też z tego powodu uwielbiam kontakt z wodą. Kiedyś przymierzałam się do bycia lekkoatletką, ale muzyka zwyciężyła. Bardzo lubię próbować nowych rzeczy, uczyć się czegoś po raz pierwszy, stąd moja ochota do podejmowania różnorodnych wyzwań.
Ukończyłam wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Poznaniu, a obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UAM.
Przez większość swojego życia chciałam zostać znaną piosenkarką i być słyszaną w radiu. Teraz już nie mam tak dużego parcia na szkło i moim celem jest jedynie działać w zgodzie ze sobą i czerpać radość z wykonywanej pracy.
Jeśli chodzi o marketing, lubię zagłębiać się w schematy działania mediów społecznościowych, szczególnie w aspekcie społecznym. Ciekawi mnie również temat identyfikacji wizualnej firm. Myślę, że kreowanie wizerunku marki i tworzenie spójnego projektu (np. w branży muzycznej) może być działaniem, którego w przyszłości będę chciała się podjąć.

Kilka słów od Radka:

Ukończyłem AWF w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Kiedyś miałem takie plany, to znaczy zostać fizjoterapeutą i w ten sposób pomagać ludziom, jednak pewne okoliczności się zmieniły, dlatego zmieniłem ścieżkę rozwoju i karierę. Moim głównym celem zawodowym jest obecnie doskonalenie się na płaszczyźnie obsługi klienta – w szczególności biznesowego.
Urodziłem się w Poznaniu, a aktualnie mieszkam w jednej z podmiejskich wiosek. W wolnym czasie wędkuje, przemierzając rzeki i jeziora w poszukiwaniu okazów. Poza tym uwielbiam podróżować, gdyż niesamowicie poszerza to horyzonty. Odkąd zostałem ojcem, niemal całą swoją uwagę skupiam na wychowaniu synów i spędzaniu z nimi możliwie jak najwięcej czasu. Fantastycznie odnajduję się w roli ojca i niejako odkrywam siebie na nowo dzięki temu doświadczeniu.
Marianno, Radku, ogromnie się cieszymy, że jesteście z nami!

Udostępniaj ponad 30 formatów plików

W pełni bezpiecznie z FORDATA VDR

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować