AVALLON Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów
Za największą zaletę aplikacji VDR uważamy wysoki poziom bezpieczeństwa dokumentów, który zagwarantowany został poprzez unikalny system poziomowania uprawnień.

Avallon Sp. z o.o. podjął współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w celu umożliwienia badania wewnętrznego jednej z naszych spółek portfelowych. Dzięki systemowi FORDATA VDR, podmioty zewnętrzne uzyskały stały, niezależny od lokalizacji dostęp do dokumentów biznesowych badanej firmy. Jednocześnie system FORDATA VDR zapewnił nam pełną kontrolę nad procesem – korzystanie z raportów aktywności pozwoliło śledzić na bieżąco zachowania użytkowników oraz dało wiedzę, które dokumenty były dla nich najbardziej interesujące.

Za największą zaletę aplikacji VDR uważamy wysoki poziom bezpieczeństwa dokumentów, który zagwarantowany został poprzez unikalny system poziomowania uprawnień. Dzięki temu mieliśmy pewność, że osoby niepożądane nie uzyskają do nich dostępu.

Co więcej, FORDATA VDR jest łatwy w użyciu, jego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, co wpłynęło na sprawność zarządzania nim.

Istotny wpływ na nasz odbiór użytkowania platformy FORDATA VDR miał również zespół FORDATA, który był niezwykle pomocny, udzielając cennego wsparcia technicznego i organizacyjnego podczas trwania projektu. Wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, sprostał wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy FORDATA wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość usług oraz poszukują nowatorskich rozwiązań biznesowych.

……………………………………………………………………………………………..

AVALLON Sp. z o.o. jest niezależną polską firmą, która zajmuje się zarządzaniem funduszami private equity. Właścicielami firmy zarządzającej są Partnerzy AVALLON MBO FUND, co gwarantuje szybkość i niezależność w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Michał Zawisza Wiceprezes Zarządu AVALLON Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial