Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

Bank Pocztowy S.A.

Wróć do listy klientów
Dużym atutem systemu jest możliwość kontrolowania przepływu udostępnianych plików, jak również sprawne ich aktualizowanie. System FORDATA VDR to narzędzie bardzo przyjazne, intuicyjne i niezwykle proste w użyciu.

Bank Pocztowy S.A., polski bank detaliczny, miał przyjemność skorzystać z usługi Virtual Data Room, oferowanej przez pioniera na polskim rynku kapitałowym – FORDATA sp. z o.o.

Wybór narzędzia FORDATA VDR związany był z przygotowaniem spółki do debiutu giełdowego (IPO). Sam proces wymagał współpracy wielu stron, a system VDR pozwolił na zgromadzenie poufnej dokumentacji spółki w jednym miejscu i bezpieczną dystrybucję wszystkim zaangażowanym osobom, szczególnie w fazie preIPO Due Diligence. Dzięki temu doradcy, przygotowujący prospekt emisyjny, bez konieczności odbywania podróży służbowych, mogli dokonać stosownych analiz i opracowań, mając dostęp do wrażliwych informacji 24 godziny na dobę.

Dużym atutem systemu jest możliwość kontrolowania przepływu udostępnianych plików, jak również sprawne ich aktualizowanie. System FORDATA VDR to narzędzie bardzo przyjazne, intuicyjne i niezwykle proste w użyciu. Pozwala na sprawną i szybką pracę nad zgromadzonymi dokumentami.

Kluczową wartością systemu FORDATA VDR jest zapewnienie odpowiednich mechanizmów bezpieczeństwa. Firma FORDATA przywiązuje dużą wagę do zasad bezpieczeństwa informacji, co potwierdzają zdobyte certyfikaty. Zastosowane w systemie zabezpieczenia i specjalne funkcje zagwarantowały nam kontrolę nad dokumentami i całym procesem.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę FORDATA, szczególnie tym, którzy przygotowuję spółkę do debiutu giełdowego. FORDATA zasługuje na miano wiarygodnego partnera biznesowego, który gotowy jest podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu.

……………………………………………………………………………………………..

Bank Pocztowy S.A. – polski bank detaliczny, którego misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Bank Pocztowy oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Akcjonariusze banku to: Poczta Polska S.A. (75% minus 10 akcji) oraz PKO BP (25% plus 10 akcji).”

Jolanta Ciążyńska-Syka Dyrektor Zarządzający Pionu Prawno - Prezydialnego i Bezpieczeństwa Bank Pocztowy S.A.