Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

BIO-ACTIVE Sp. z o.o.

Każda  grupa ekspercka otrzymała dostęp tylko do tych dokumentów, które były dla niej istotne, dzięki czemu nie zostali oni przytłoczeni nadmierną ilością informacji, a proces analizy danych przebiegł szybko i sprawnie.

 

BIO-ACTIVE Dystrybucja Sp. z o.o., w związku z realizacją transakcji sprzedaży 100% udziałów Spółki firmie Herbapol-Lublin S.A. zdecydowała się na wykorzystanie narzędzia jakim jest wirtualny data room (ang. VDR), oferowany przez firmę FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.).

Celem wykorzystania systemu VDR było uporządkowanie i usprawnienie procesu udostępnienia dokumentacji Spółki zainteresowanemu Inwestorowi, tj. Due Diligence.

Wirtualny Data Room w pełni spełnił nasze oczekiwania. Aplikacja pozwoliła na przejrzystą prezentację danych oraz bezpieczne współdzielenie ich z Doradcą oraz Inwestorem. Zaproszeni do aplikacji użytkownicy mieli możliwość analizy  dokumentów z dowolnego miejsca, wykorzystując jedynie połączenie z siecią Internet oraz przeglądarkę internetową.

Bardzo wygodna okazała się możliwość rozróżnienia uprawnień dla poszczególnych przedstawicieli Inwestora zaproszonych do VDR. Każda  grupa ekspercka otrzymała dostęp tylko do tych dokumentów, które były dla niej istotne, dzięki czemu nie zostali oni przytłoczeni nadmierną ilością informacji, a proces analizy danych przebiegł szybko i sprawnie.

Dużym atutem aplikacji FORDATA VDR jest jej intuicyjność. Dzięki prostocie użytkowania systemu mieliśmy możliwość komfortowego samodzielnego zarządzania dokumentami i użytkownikami oraz kontroli przebiegu procesu.

Współpracę z Zespołem FORDATA oceniamy pozytywnie. Naszym zdaniem zespół wykazał się kompleksowym i elastycznym podejściem do obsługi projektu. W naszej opinii jest to firma godna polecenia.”

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Bio-Active Dystrybucja sp. z o.o.istnieje na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w produkcji herbat ziołowych oraz smakowych. Firma sprzedaje w całej Europie ponad 10 milionów opakowań herbat rocznie.

Tadeusz Czarniecki Vice Prezes Zarządu BIO-ACTIVE Sp. z o.o.