Budimex SA

Powrót do listy klientów
Cenimy sobie, że specjalnie na potrzeby naszego projektu, FORDATA wprowadziło unikatowe zmiany w module Questions & Answers, dzięki czemu posiadaliśmy pełną swobodę komunikacji dostosowaną do warunków prowadzonego procesu.

Budimex SA podjął współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas procesu poszukiwania inwestora dla Spółki zależnej Danwood Sp. z o.o. Proces zakończył się sprzedażą Danwood na rzecz Barwick Investments, Spółki należącej do funduszu Enterprise Investors. Łączna wartość transakcji wyniosła 238,6  mln zł.

FORDATA był dostawcą usługi Virtual Data Room w tym procesie. Wykorzystanie narzędzia VDR FORDATA umożliwiło sprawne przeprowadzenie transakcji. Podczas etapu due diligence inwestorzy, jak i doradcy uzyskali możliwość analizy dokumentów on-line, co wpłynęło na wzrost efektywności procesu oraz zapewniło komfort pracy zaangażowanym osobom. W tym miejscu warto nadmienić, iż użycie środowiska VDR FORDATA pozwoliło nam zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa wobec udostępnionych wrażliwych informacji.

Warta podkreślenia jest naszym zdaniem niezwykła otwartość Zespołu FORDATA wobec pojawiających się potrzeb klienta. Cenimy sobie, że specjalnie na potrzeby naszego projektu, FORDATA wprowadziło unikatowe zmiany w module Questions & Answers, dzięki czemu posiadaliśmy pełną swobodę komunikacji dostosowaną do warunków prowadzonego procesu.

Ponadto Zespół FORDATA charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu. Na każdym etapie procesu uzyskaliśmy wsparcie zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i technicznych, dzięki czemu współpraca przebiegła niezwykle sprawnie i efektywnie.

……………………………………………………………………………………………..

Budimex SA jest jedną z największych grup budowlanych w Polsce, rozpoznawalną i cenioną od wielu lat w kraju i za granicą. Zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych i usług na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki oraz dbałością o satysfakcję klientów.

Danwood Sp. z o.o. to spółka, która ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 600 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Od kilkunastu lat Spółka działa poza granicami kraju, a domy marki DAN-WOOD HOUSE są znane w całej Europie.

Adam Skwarski Biuro Analiz Strategicznych Budimex SA
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial