Centrum Klima S.A.

Wykorzystane narzędzie jest bardzo przyjazne dla użytkownika, posiada przejrzyste menu, a w strukturze z łatwością można odnaleźć poszukiwane dokumenty.

 

Centrum Klima S.A. (Spółka), w związku z realizacją transakcji sprzedaży akcji Spółki na rzecz Lindab AB, zdecydowała się na wykorzystanie narzędzia jakim jest wirtualny data room (ang. VDR), oferowany przez firmę FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.). Akcjonariusze Spółki wiosną 2012 zawarli umowę sprzedaży 51,8% akcji Centrum Klima S.A. po 14,50 złotych za akcję.

Wykorzystane narzędzie jest bardzo przyjazne dla użytkownika, posiada przejrzyste menu, a w strukturze z łatwością można odnaleźć poszukiwane dokumenty. Praca z dokumentami w takim środowisku, z dostępnymi funkcjami pomocniczymi, przebiegła bardzo sprawnie.

Aplikacja pomogła zrealizować transakcję szybko i profesjonalnie. Dzięki udostępnieniu dokumentów online, które mogły być przeglądane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu byliśmy w stanie zmaksymalizować efektywność procesu i przeprowadzić proces Due Diligence w bardzo krótkim terminie. Tradycyjnymi metodami nie byłoby to możliwe.

Dodatkowo, cenimy sobie także profesjonalizm i elastyczność konsultantów Zespołu FORDATA. W naszej opinii to firma zdecydowanie godna polecenia.

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Centrum Klima S.A. jest wiodącym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Spółka ma siedzibę w Warszawie i zatrudnia około 200 pracowników. Od 2009 roku akcje Centrum Klima są notowane na rynku głównym GPW w Warszawie. W 2011 roku spółka osiągnęła przychody w wysokości 93,24 mln zł, czyli o 10,34% wyższe wobec 2010 rok.

Marek Perendyk Prezes Zarządu Centrum Klima S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial