CIBET REenergy Sp. z o.o.

Polecamy to narzędzie do wsparcia procesów, które wymagają udostępnienia dokumentacji projektowej potencjalnym Partnerom, szczególnie w przypadku rozproszenia geograficznego podmiotów biorących udział w projekcie.

 

CIBET REenergy, jako podmiot specjalizujący się w projektowaniu i realizacji kompleksowych projektów w zakresie odnawialnych źródeł energii, zdecydowała się na wykorzystanie elektronicznego data room FORDATA (dawniej Datapoint), w celu zaprezentowania potencjalnym Inwestorom dokumentacji dotyczącej projektu realizacji dwóch farm wiatrowych i zachęcenia ich do współfinansowania projektu.

Data room pozwolił nam zaprezentować projekt w wygodnej dla wszystkich jego uczestników formie elektronicznej. Z uwagi na konieczność zaprezentowania dokumentacji projektowej podmiotom spoza Polski, głównym zadaniem data room było zapewnienie zagranicznym firmom komfortowego udziału w audycie projektów, z zachowaniem właściwego poziomu bezpieczeństwa całego procesu.

Użycie wirtualnego data room wyeliminowało konieczność podróży zagranicznych podmiotów do Polski, co wpłynęło na obniżenie kosztów audytu projektów, a tym samym na podniesienie ich atrakcyjności.

Polecamy to narzędzie do wsparcia procesów, które wymagają udostępnienia dokumentacji projektowej potencjalnym Partnerom, szczególnie w przypadku rozproszenia geograficznego podmiotów biorących udział w projekcie.”

………………………………………………………………………………………………………………………..

CIBET REenergy Sp. z o.o. zajmuje się działalnością związaną z odnawialnymi źródłami energii.  Firma pecjalizuje się w doradztwie, a także szeroko pojętym przygotowaniu i realizacji kompleksowych projektów energetycznych.

Marcin Kaniewski Prezes Zarządu CIBET REenergy Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial