Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

Connect Finance sp. z o.o.

Cenimy sobie wysoki i profesjonalny poziom wsparcia zespołu FORDATA, które było gwarantem satysfakcjonującej współpracy zarówno na etapie wdrożenia, jak i realizacji projektu.

 

Connect Finance Sp. z o.o., jako firma specjalizująca się w doradztwie strategicznym i transakcyjnym, miała przyjemność współpracować z Zespołem FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) przy organizacji data room’u na potrzeby dwóch transakcji na rynku polskim.

System VDR FORDATA został wysoko oceniony przez zespół naszych doradców. Jest to narzędzie, które umożliwia znaczne usprawnienie organizacyjne badania dokumentacji zbywanej Spółki przez zewnętrzne podmioty (Due Diligence).

Możliwość dostępu do dokumentów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnej lokalizacji ma istotny wpływ na komfort pracy osób zaangażowanych w projekt, ale także na czas trwania projektu.

Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu. Z punktu widzenia Zbywcy i jego doradcy na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń systemu gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dokumentów poufnych udostępnianych zewnętrznym podmiotom.

Cenimy sobie wysoki i profesjonalny poziom wsparcia zespołu FORDATA, które było gwarantem satysfakcjonującej współpracy zarówno na etapie wdrożenia, jak i realizacji projektu. Z przyjemnością będziemy polecać system FORDATA VDR naszym klientom, przy kolejnych realizowanych przez Connect Finance projektach.”

………………………………………………………………………………………………………………………..

Connect Finance sp. z o.o. jest ekspercką firmą doradztwa strategicznego, transakcyjnego i finansowego oraz niezależnym doradcą na rynku M&A. Spółka realizowała projekty doradcze dla m.in. Ekopak-Jatne SA (obecnie WALKI Ekopak SA), Cezar SA, Dakri Sp. z o.o., Ekopak Plus Sp. z o.o., PGNiG Technologie Sp. z o.o., SPS Trading i wielu innych przedsiębiorstw.

Maciej Nowakowski Prezes Zarządu Connect Finance sp. z o.o.