Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

DELTA Capital Group Sp. z o.o.

Wróć do listy klientów
System jest intuicyjny, przejrzysty i funkcjonalny. Kluczową zaletą systemu jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa udostępnianych dokumentów.

DELTA Capital Group Sp. z o.o., firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa strategicznego, pozyskiwania finansowania kapitałowego i dłużnego, doradztwa transakcyjnego, wycen aktywów oraz przedsiębiorstw, miała przyjemność po raz kolejny współpracować z firmą FORDATA Sp. z o.o.

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest FORDATA VDR, gdyż pozwala ono na zorganizowanie i przeprowadzenie procesu wymiany wrażliwych informacji dużo szybciej i efektywniej w porównaniu do tradycyjnych metod. System jest intuicyjny, przejrzysty i funkcjonalny. Kluczową zaletą systemu jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa udostępnianych dokumentów.

Doceniamy również wysoki poziom komunikacji z członkami zespołu FORDATA, który istotnie przyczynia się do naszej satysfakcjonującej współpracy.

Rekomendujemy spółkę FORDATA jako godnego zaufania partnera. Z przyjemnością będziemy polecać system FORDATA VDR naszym klientom, przy kolejnych realizowanych przez nas projektach.

……………………………………………………………………………………………..

DELTA Capital Group Sp. z o.o. („DCG”) została założona w 2010 roku przez partnerów posiadających wieloletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej. Zapewnia najwyższy poziom profesjonalnych usług doradczych. Zakres usług DCG obejmuje powiązane ze sobą obszary: doradztwa strategicznego, pozyskiwania finansowania kapitałowego i dłużnego, doradztwa transakcyjnego, wycen aktywów oraz przedsiębiorstw.”

Piotr Polanowski, CFA Wiceprezes Zarządu DELTA Capital Group Sp. z o.o.