DRUK-PAK S.A.

Powrót do listy klientów
Bezpieczeństwo zapewniane jest nie tylko na poziomie samego środowiska czy infrastruktury, ale także procesów towarzyszących, co potwierdza certyfikat ISO/EIC 27 001. Dzięki wbudowanym w aplikację mechanizmom zabezpieczającym, takim jak znaki wodne oraz możliwość zróżnicowania uprawnień do dokumentów, przez cały czas posiadaliśmy pełną kontrolę nad wrażliwymi informacjami zamieszczonymi w wirtualnym repozytorium.

Kujawskie Zakłady Poligraficzne DRUK-PAK S.A. podjęły współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas organizacji wirtualnego repozytorium danych, które umożliwiło zgromadzenie istotnej dokumentacji Spółki w jednym centralnym miejscu. W celu zagwarantowania najwyższych standardów bezpieczeństwa Spółka zdecydowała się skorzystać z dedykowanej aplikacji, tj. Virtual Data Room FORDATA.

W naszej opinii VDR FORDATA jest idealnym rozwiązaniem dla bezpiecznej dystrybucji wrażliwych informacji. Bezpieczeństwo zapewniane jest nie tylko na poziomie samego środowiska czy infrastruktury, ale także procesów towarzyszących, co potwierdza certyfikat ISO/EIC 27 001. Dzięki wbudowanym w aplikację mechanizmom zabezpieczającym, takim jak znaki wodne oraz możliwość zróżnicowania uprawnień do dokumentów, przez cały czas posiadaliśmy pełną kontrolę nad wrażliwymi informacjami zamieszczonymi w wirtualnym repozytorium.

Szczególnie istotnym atutem aplikacji FORDATA VDR jest fakt, iż system jest intuicyjny i przyjazny w użyciu. Ładowanie dokumentów, zapraszanie użytkowników oraz nadawanie uprawnień do plików jest proste i szybkie, bowiem ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

Warto nadmienić, iż aplikacja oferowana przez FORDATA jest narzędziem stworzonym „pod klucz”, który nie wymagał jakichkolwiek informatycznych wdrożeń po naszej stronie, ani specjalistycznej wiedzy ze strony naszego zespołu. Aby móc korzystać z FORDATA VDR wystarczy posiadać połączenie z Internetem oraz przeglądarkę internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu dokumentacja była dostępna dla wszystkich użytkowników przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Zespołem FORDATA oraz korzystanie z oferowanego przez nich systemu.

……………………………………………………………………………………………..

Kujawskie Zakłady Poligraficzne DRUK-PAK S.A. są jednym z największych producentów opakowań w Polsce. Podstawowym asortymentem są: opakowania kartonowe wykonywane z tektury litej o gramaturze do 600 g/m2, ulotki informacyjne do leków, kosmetyków, produktów technicznych itp. oraz etykiety. DRUK-PAK S.A. posiada certyfikowane i wdrożone Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, 14001:2005 oraz jako jedna z pierwszych firm poligraficznych w Polsce opartą na zasadach GMP normę ISO 15378:2006.

Paweł Kalbarczyk Prezes Zarządu DRUK-PAK S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial