Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

EDORADCA Sp. z o.o.

Wróć do listy klientów
Wykorzystanie przez nas narzędzia, które jest rynkowym standardem, dedykowanym do przeprowadzenia analiz Due Diligence wpłynęło także pozytywnie na wizerunek naszej firmy.

EDORADCA Sp. z o.o. nawiązał współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z chęcią sprzedaży dwóch spółek celowych. Spółki te realizują projekty związane z budową i eksploatacją biogazowni. W celu zagwarantowania potencjalnym Inwestorom najwyższych standardów bezpieczeństwa, postanowiliśmy skorzystać z dedykowanego narzędzia oferowanego przez firmę FORDATA, mianowicie Virtual Data Room.

Dzięki wykorzystaniu systemu FORDATA VDR potencjalni Inwestorzy uzyskali możliwość całodobowego dostępu do dokumentacji z własnych biur, co usprawniło i przyspieszyło proces analizy opłacalności kupna obiektów wystawionych na sprzedaż. Wykorzystanie przez nas narzędzia, które jest rynkowym standardem, dedykowanym do przeprowadzenia analiz Due Diligence wpłynęło także pozytywnie na wizerunek naszej firmy.

Aplikacja jest w naszej opinii przyjazna dla użytkowników oraz osób zarządzających transakcją i dokumentami. Ładowanie dokumentów, nadawanie uprawnień oraz zapraszanie użytkowników było intuicyjne i szybkie, ograniczało się do kilku kliknięć myszy.

Dużą wartość stanowi fakt, że po zakończeniu projektu FORDATA dostarcza szyfrowaną płytę z archiwum dokumentów, które były udostępnione w Data Room oraz raportami aktywności użytkowników. Jest to cenny zbiór informacji, które mogą zostać wykorzystane w przyszłości.

Bardzo cenimy sobie współpracę z zespołem FORDATA. Profesjonalizm oraz zaangażowanie wszystkich członków w znaczący sposób wpłynęły na zwiększenie efektywności przeprowadzanego przez nas procesu.

Z przyjemnością skorzystamy z usług FORDATA, przy kolejnych realizowanych przez EDORADCA projektach.”

………………………………………………………………………………………………………………………………

EDORADCA Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w doradztwie finansowym, prowadzeniu konsultacji w zakresie funduszy unijnych oraz realizacji projektów szkoleniowych. Dzięki połączeniu międzynarodowego doświadczenia wraz z indywidualnym podejściem do klienta, Spółka od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. W ciągu swojej działalności pozyskała 1,5 mld PLN dotacji i zrealizowała ponad 900 projektów.

Tomasz Grabowski Prezes Zarządu EDORADCA Sp. z o.o.