Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

Energia dla Firm Sp. z o.o.

Wróć do listy klientów
Do wyboru tego rozwiązania przekonało nas to, że firma zapewnia bezpieczeństwo danych nie tylko na poziomie aplikacji czy infrastruktury, ale także procesów towarzyszących.

„Firma FORDATA Sp. z o.o. (dawniej Mergers Net Sp. z o.o.) była dostawcą dedykowanego rozwiązania Virtual Data Room w realizowanym przez nas projekcie. Narzędzie umożliwiło zgromadzenie w jednym centralnym miejscu poufnej dokumentacji, którą udostępnialiśmy naszym partnerom biznesowym.

Virtual Data Room FORDATA spełnił nasze oczekiwania, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa względem dystrybuowanych wrażliwych informacji. Do wyboru tego rozwiązania przekonało nas to, że firma zapewnia bezpieczeństwo danych nie tylko na poziomie aplikacji czy infrastruktury, ale także procesów towarzyszących.

Rekomendujemy firmę FORDATA Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera biznesowego.

……………………………………………………………………………………………..

Energia dla firm Sp. z o.o. to największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, lider zmian na rynku energii. Misją Energia dla firm Sp. z o.o. jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług dostępnych na rynku energetycznym.”

Piotr Ostaszewski Prezes Zarządu Energia dla Firm Sp. z o.o.