+48 533 354 054 ZAMÓW DEMO

Enterprise Investors

“W naszej opinii FORDATA jest profesjonalnym dostawcą VDR, z sukcesem budującym pozycję lidera w Polsce. System VDR jest intuicyjny, odpowiadający w pełni na potrzeby realizacji transakcji M&A. Młody, otwarty na potrzeby klienta zespół powoduje, że współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie.”

 

“Polish Enterprise Fund V zarządzany przez Enterprise Investors, jako jedyny akcjonariusz Grupy Skarbiec, współpracował z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w procesie sprzedaży spółki ProService Agent Transferowy Sp. z o.o., która była spółką zależną w Grupie Skarbiec.

FORDATA (wcześniej Mergers Net) był dostawcą usługi Virtual Data Room w tym procesie. Usługi oferowane przez FORDATA (wcześniej Mergers Net) pozwoliły na efektywne przeprowadzenie transakcji. Na etapie Due Diligence inwestorzy i ich doradcy uzyskali możliwość analizy dokumentów on-line, przy użyciu przeglądarki internetowej, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi. Szczególnie istotne jest, że dzięki użyciu systemu FORDATA VDR (dawniej Datapoint VDR), zachowane zostały wszelkie względy bezpieczeństwa w stosunku do udostępnionych poufnych dokumentów.

W wyniku negocjacji w dniu 22 listopada 2012 r. została sfinalizowana transakcja zmiany właściciela ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Nowym właścicielem został fundusz private equity Highlander Partners.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z FORDATA (wcześniej Mergers Net). W naszej opinii firma jest profesjonalnym dostawcą VDR, z sukcesem budującym pozycję lidera w Polsce. System VDR jest intuicyjny, odpowiadający w pełni na potrzeby realizacji transakcji M&A. Młody, otwarty na potrzeby klienta zespół powoduje, że współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie.

Z przyjemnością polecamy skorzystanie z usług FORDATA (wcześniej Mergers Net).”

………………………………………………………………………………………………………………………………

Enterprise Investors (EI) jest firmą zarządzającą funduszami private equity i venture capital – najstarszym i jednym z największych inwestorów tego typu w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej. EI utworzyła dotąd osiem funduszy o łącznym kapitale 2 miliardów euro; zainwestowała 1,6 miliarda euro w blisko 130 firm. Z blisko 100 zakończonych inwestycji uzyskała przychody w łącznej wysokości 1,9  miliarda euro.

ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. (ProService AT) jest największym dostawcą usług agenta transferowego na polskim rynku. Świadczy wyspecjalizowane usługi finansowe na rzecz polskich i międzynarodowych instytucji finansowych m.in. towarzystw funduszy inwestycyjnych (TFI), towarzystw ubezpieczeń na życie (TUnŻ), pracowniczych funduszy emerytalnych (PFE) oraz powszechnych towarzystw emerytalnych (PTE).

Grupa Skarbiec zajmuje się profesjonalną obsługą klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Do grupy Skarbiec należy największe niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce – Skarbiec TFI, które zarządza aktywami w wysokości 11,6 mld zł i od 15 lat zajmuje się zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi, jak również akwizycją i zarządzaniem aktywami na zlecenie.

Wojciech Małek Dyrektor Enterprise Investors
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 
Zamów prezentację produktu lub darmową wersję testową!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Zamów demo" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Zamów wersję testową na 14 dni za darmo!
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut, w celu spersonalizowania parametrów Data Room.
Zamawiając wersję testową zyskują Państwo:


  • prywatny bezpieczny Data Room na 14 dni za darmo

  • dedykowanego konsultanta i fachowe doradztwo

  • pomoc w setupie systemu

  • wsparcie techniczne 24h/7 (tel, e-mail)

  • indywidualną prezentację produktu i szkolenie

  • możliwość przekształcenia VDR w wersję komercyjną

Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Stwórz mój prywatny Data Room" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowychprzez FORDATA sp. z o.o. w celach marketingowych oraz w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą przekazywane dalej.

Email marketing powered by FreshMail
Uzyskaj wycenę
Dziękujemy za zainteresowanie usługami FORDATA. Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych.
Skontaktujemy się z Państwem w ciągu maksymalnie 15 minut.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Klikając "Wyślij" akceptują Państwo Politykę Prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FORDATA sp. z o.o. w celu złożenia oferty i świadczenia usługi przez FORDATA. Państwa dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych lub przekazywane dalej. Tylko oddzwonimy.

Email marketing powered by FreshMail