Europa Systems Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów
Naszym zdaniem wykorzystanie VDR FORDATA umożliwiło zoptymalizowanie organizacji całego procesu transakcyjnego. Skróciło czas trwania badania Due Diligence, a także poprawiło efektywność negocjacji prowadzonych z Inwestorami.

Europa Systems Sp. z o.o., środkowoeuropejski producent systemów logistyki wewnętrznej, miał przyjemność współpracować z firmą FORDATA Sp. z o.o. w związku z procesem sprzedaży udziałów Spółki. Transakcja zakończyła się sprzedażą 70% udziałów na rzecz Grupy Paged, za kwotę 109,5 mln zł. Funkcję doradcy transakcyjnego pełniła firma Saski Partners, specjalizująca się w doradztwie przy fuzjach i przejęciach.

FORDATA pełnił w procesie rolę dostawcy systemu typu Virtual Data Room. Naszym zdanie wykorzystanie VDR FORDATA umożliwiło zoptymalizowanie organizacji całego procesu transakcyjnego. Skróciło czas trwania badania Due Diligence, a także poprawiło efektywność negocjacji prowadzonych z Inwestorami.

Aplikacja FORDATA VDR pozwoliła zebrać niezbędną dokumentację Spółki w jednym bezpiecznym miejscu. Użytkownicy mogli swobodnie korzystać z platformy, bez względu na używany system operacyjny, czy przeglądarkę internetową. Ważne jest także to, że w odróżnieniu od tradycyjnych Data Room, wykorzystanie VDR zagwarantowało stały dostęp do dokumentacji, bez względu na lokalizację czy strefę czasową.

Należy również wspomnieć o zespole FORDATA, który charakteryzuje się profesjonalizmem oraz zrozumieniem potrzeb klienta, Zespół konsultantów oferował wsparcie na każdym etapie projektu, zarówno operacyjnie jak i technicznie. Wszelkie zapytania czy zlecenia zarówno z naszej strony jak i podmiotów zewnętrznych były realizowane bez zbędnej zwłoki.

Firma FORDATA to rzetelny oraz przyjazny partner biznesowy.

……………………………………………………………………………………………..

Europa Systems Sp. z o.o. to renomowana w Polsce i na świecie firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji dedykowanych systemów i urządzeń do transportu wewnętrznego. Transport wewnętrzny jest bardzo istotnym elementem złożonego procesu produkcyjnego, znacząco wpływającym na jego przebieg, dlatego tak ważne jest, aby zastosowane w nim rozwiązania były dopasowane i zoptymalizowane pod dany profil firmy oraz były wykonane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.”

Monika Sibielska Dyrektor Zarządzający Europa Systems Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl   
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.