Europejskie Centrum Inwestycyjne

Wróć do listy klientów
Dużym atutem systemu jest możliwość kontrolowania przepływu udostępnianych plików, jak również sprawne ich aktualizowanie. System FORDATA VDR to narzędzie bardzo przyjazne, intuicyjne i niezwykle proste w użyciu.

Europejskie Centrum Inwestycyjne (ECI SA) jako międzynarodowa grupa kapitałowa finansującą i realizującą inwestycje deweloperskie w Polsce i zagranicą wykorzystała FORDATA VDR w procesie wymiany poufnej dokumentacji z potencjalnymi inwestorami.

Sam proces wymagał współpracy wielu stron, a system VDR pozwolił na zgromadzenie poufnej dokumentacji spółki w jednym miejscu i bezpieczną dystrybucję wszystkim zaangażowanym stronom.

………………………………………………………………………………………………

Europejskie Centrum Inwestycyjne (ECI SA) jest międzynarodową grupą kapitałową finansującą i realizującą wszelkiego typu inwestycje deweloperskie w Polsce i za granicą, głównie we Francji. ECI SA istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat.”

Europejskie Centrum Inwestycyjne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Nie akceptuję / AKCEPTUJĘ Polityka prywatności