Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

F5 Konsulting sp. z o.o.

Wirtualny data room miał na celu podniesienie efektywności istotnego etapu prywatyzacji, poprzedzającego fazę negocjacji – przeprowadzenia przez Potencjalnych Inwestorów badania własnego Spółki (Due Diligence).

 

F5 Konsulting Sp. z o.o., jako firma specjalizująca się w doradztwie strategicznym i obsłudze fuzji i przejęć, miała przyjemność współpracować z Zespołem FORDATA (dawniej Datapoint) przy organizacji data room’u na potrzeby prywatyzacji Spółki Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.

Wirtualny data room miał na celu podniesienie efektywności istotnego etapu prywatyzacji, poprzedzającego fazę negocjacji – przeprowadzenia przez Potencjalnych Inwestorów badania własnego Spółki (Due Diligence).

Użycie narzędzia jakim jest FORDATA VDR pozwoliło nam zorganizować i przeprowadzić proces dużo sprawniej i szybciej w porównaniu do tradycyjnych metod. Wirtualny data room zapewnił także oczekiwany poziom bezpieczeństwa w stosunku do udostępnianych materiałów. Dodatkowo, pozwolił F5 Konsulting jako Doradcy, Spółce, oraz PKP SA wpływać w aktywny sposób na zakres udostępnianych dokumentów i otrzymywać raporty na temat aktywności poszczególnych Inwestorów.

Zgodnie z opiniami członków naszego Zespołu wirtualny data room FORDATA to narzędzie intuicyjne, przyjazne i proste w użytkowaniu.

Cenimy sobie także profesjonalizm zespołu FORDATA, który był gwarantem satysfakcjonującej współpracy.

Z przyjemnością będziemy polecać system FORDATA VDR naszym klientom, przy kolejnych realizowanych przez F5 Konsulting projektach.”

………………………………………………………………………………………………………………………..

F5 Konsulting Sp. z o.o. jest firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i związanym z pozyskiwaniem funduszy unijnych, prowadzi również działalność szkoleniową. Wśród klientów F5 Konsulting są liderzy kluczowych sektorów gospodarki, a także dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.”

Jolanta Jackowiak Wiceprezes Zarządu F5 Konsulting sp. z o.o.