Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Niezwykle istotne jest to, że VDR to aplikacja stworzona „pod klucz”, nie wymagająca jakichkolwiek wdrożeń informatycznych po naszej stronie, ani wiedzy informatycznej ze strony naszego zespołu.

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. współpracowała z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z prowadzonymi przez Spółkę oraz jej akcjonariuszy rozmowami z jednym ze światowych liderów w produkcji powłok malarskich na temat możliwości przyszłej strategicznej współpracy pomiędzy Śnieżką, a Inwestorem oraz ewentualnego zakupu akcji w Śnieżce przez Inwestora.

Oferowany przez FORDATA system informatyczny został wykorzystany aby udostępnić Inwestorowi poufną dokumentację Spółki w celu dokonania jej analizy (Due Diligence).

Według nas, Wirtualny Data Room (VDR) to idealne rozwiązanie dla bezpiecznej dystrybucji dużej liczy informacji. Jako strona udostępniająca poufne dane, byliśmy w stanie w pełni kontrolować przepływ informacji, a Inwestor otrzymał wygodne i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu mógł zapoznać się z dokumentami Spółki.

Niezwykle istotne jest to, że VDR to aplikacja stworzona „pod klucz”, nie wymagająca jakichkolwiek wdrożeń informatycznych po naszej stronie, ani wiedzy informatycznej ze strony naszego zespołu. System został nam udostępniony przez Internet w przeciągu kilku godzin od podpisania umowy, a cały proces organizacji Data Room był profesjonalnie koordynowany przez Zespół FORDATA. My mogliśmy w tym czasie skupić się na rozmowach i negocjacjach z naszym potencjalnym Partnerem, nie tracąc czasu na organizacyjną stronę transakcji.

Polecamy FORDATA również za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pracownicy FORDATA byli zawsze dostępni oraz potrafili rozwiązać każdą prośbę szybko i efektywnie.”

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce (zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym). Śnieżka to nowoczesny zakład zatrudniający blisko 600 osób i wytwarzający rocznie około 90 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.

 

Witold Waśko Wiceprezes zarządu Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial