Grant Thornton Sp. z o.o.

Szczególnym atutem aplikacji VDR jest fakt, iż w trakcie całego procesu wymiany plików, zarówno my jako Doradca, jak i nasi klienci, posiadaliśmy pełną kontrolę nad dokumentami.

 

Grant Thornton Sp. z o.o. współpracował z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z realizacją projektu na rzecz dwóch klientów, którego wymaganiem było umożliwienie bliskiej współpracy biznesowej między tymi podmiotami. Proces ten wymagał niezawodnego i w pełni kontrolowanego środowiska, ułatwiającego bezpieczne udostępnianie oraz przechowywanie plików. Zdecydowaliśmy się skorzystać ze specjalnie dedykowanego temu celowi narzędzia, jakim jest Virtual Data Room, FORDATA VDR.

Virtual Data Room (VDR) FORDATA w pełni spełnił nasze oczekiwania, zarówno w zakresie intuicyjności korzystania z systemu, jak i zagwarantował oczekiwany poziom bezpieczeństwa. Szczególnym atutem aplikacji VDR jest fakt, iż w trakcie całego procesu wymiany plików, zarówno my jako Doradca, jak i nasi klienci, posiadaliśmy pełną kontrolę nad dokumentami.

Bardzo cenimy sobie współpracę z zespołem FORDATA. Profesjonalizm oraz innowacyjne rozwiązania w znaczący sposób wpłynęły na podniesienie efektywności projektu prowadzonego na rzecz naszych klientów. Z przyjemnością będziemy polecać system FORDATA VDR, przy kolejnych realizowanych przez Grant Thornton projektach.”

…………………………………………………………………………………………………………………………

Grant Thornton Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających, a zarazem najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Atutem Spółki jest połączenie wysokiej jakości realizowanych działań wraz z wieloletnim doświadczeniem, co w sposób bezpośredni wpływa na zbudowanie relacji pomiędzy Klientem a doradcą opartych na pełnym zaufaniu.

 „

Maciej Richter Partner Zarządzający Grant Thornton Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2019)

Brain made by 813.pl   
Nagrody i wyróżnienia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.