Inter Groclin Auto S.A.

Aplikacja jest w naszej opinii niezwykle przyjazna dla użytkowników, a jej struktura przejrzysta oraz intuicyjna, dzięki czemu praca z dokumentami w takim środowisku przebiegła bardzo sprawnie.

 

Inter Groclin Auto SA zdecydował się na nawiązanie współpracy z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.), w związku z podjęciem kooperacji z partnerem biznesowym, firmą Kabel-Technik Polska Spółka z o.o. Aplikacja oferowana przez FORDATA w sposób znaczący wpłynęła na jakość i efektywność samego procesu, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo podczas wymiany współdzielonych plików.

System ułatwił dwustronną wymianę plików pomiędzy naszymi firmami, zapewniając bezpieczny i kontrolowany dostęp, niezależnie od miejsca i czasu.

Aplikacja jest w naszej opinii niezwykle przyjazna dla użytkowników, a jej struktura przejrzysta oraz intuicyjna, dzięki czemu praca z dokumentami w takim środowisku przebiegła bardzo sprawnie.

Niezwykle istotnym aspektem samego procesu było zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytych narzędzi, jak i bezwzględnej kontroli nad udostępnianymi przez nas dokumentami. FORDATA VDR, z mechanizmami bezpieczeństwa na poziomie stosowanym przez serwisy bankowe, oraz z dedykowanymi funkcjami takimi jak raportowanie aktywności poszczególnych użytkowników oraz możliwość selektywnego zarządzania uprawnieniami, w pełni spełniły nasze oczekiwania w tym zakresie.

Współpraca z zespołem FORDATA przebiegła bardzo sprawnie. Zespół charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem profesjonalizmu oraz otwartością na potrzeby klienta.”

………………………………………………………………………………………………………………………………

Inter Groclin Auto SA jest jednym z liderów produkcji poszyć foteli samochodowych w Europie. Dzięki połączeniu wieloletniej tradycji wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, firma od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jej produkty i rozwiązania zdobyły uznanie oraz zaufanie głównych producentów samochodów w Europie.

Zbigniew Drzymała Prezes Inter Groclin Auto S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial