INVADO Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów
Aplikacja Virtual Data Room FORDATA, oferowana przez FORDATA, w pełni spełniła nasze oczekiwania. Umożliwiła przejrzyste zaprezentowanie Potencjalnym Inwestorom i ich Doradcom dokumentacji przy użyciu przeglądarki internetowej, w sposób ustrukturyzowany oraz bezpieczny.

INVADO Sp. Z o.o. współpracował z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas organizacji i udostępnienia wirtualnego repozytorium dokumentów w procesie zmierzającym do sprzedaży pakietu 100% udziałów Spółki. Proces zakończył się podpisaniem umowy inwestycyjnej z Looser Holding AG z siedzibą w Arbon (Szwajcaria) w efekcie której INVADO stało się członkiem grupy Looser. Doradcą w procesie była Kancelaria Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak.

Aplikacja Virtual Data Room FORDATA, oferowana przez FORDATA, w pełni spełniła nasze oczekiwania. Umożliwiła przejrzyste zaprezentowanie Potencjalnym Inwestorom i ich Doradcom dokumentacji przy użyciu przeglądarki internetowej, w sposób ustrukturyzowany oraz bezpieczny. Dzięki wbudowanym narzędziom, takim jak np. możliwość zablokowania wydruku czy zapisania plików na dysku komputera oraz wykonania zrzutu ekranu, przez całv czas trwania procesu posiadaliśmy pełną kontrolę nad upublicznionymi dokumentami.

Virtual Data Room FORDATA jest systemem przyjaznym dla użytkownika, posiada przejrzyste menu, a w strukturze z łatwością można odnaleźć poszukiwane dokumenty. Zarządzanie aplikacją jest równie łatwe i intuicyjne i ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

Nie bez znaczenia pozostają usługi dodatkowe świadczone przez Zespół FORDATA, takie jak skanowanie dokumentów, pomoc we właściwej indeksacji plików, czy wsparcie w zakresie właściwego zarządzania systemem. Zespół FORDATA charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem profesjonalizmu oraz zrozumienia potrzeb Klienta, oferując wsparcie na każdym etapie procesu.

……………………………………………………………………………………………..

INVADO Sp. z o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości.

Bogumił Kochel INVADO Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial