Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Naszym zdaniem zespół pracowników zaangażowany przez FORDATA wykazał się kompleksowym i elastycznym podejściem do obsługi projektu, a usługi świadczone przez FORDATA były wykonywane profesjonalnie i z należytą starannością.

 

“Niniejszym potwierdzamy, że spółka FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) świadczyła usługi Virtual Data Room w procesie pierwszej oferty publicznej akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Przedmiotowy proces wymagał zebrania wielu informacji o spółkach Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a następnie sprawnego i usystematyzowanego umieszczenia ich w Virtual Data Room.

Naszym zdaniem zespół pracowników zaangażowany przez FORDATA wykazał się kompleksowym i elastycznym podejściem do obsługi projektu, a usługi świadczone przez FORDATA były wykonywane profesjonalnie i z należytą starannością.

Niniejszy list ma charakter listu referencyjnego i nie może być wykorzystywany w innym celu.”

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. W skład JSW wchodzi 5 kopalń węgla kamiennego: Borynia-Zofiówka, Budryk, Jas-Mos, Krupiński i Pniówek, w których wydobywany jest węgiel koksowy i węgiel do celów energetycznych oraz Zakład Logistyki Materiałowej. Do większych spółek powiązanych kapitałowo z JSW SA należą: Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o., Spółka Energetyczna “Jastrzębie” SA, Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o., Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. oraz Polski Koks SA.

Marek Wadowski Zastępca Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial