Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Powrót do listy klientów
Jastrzębska Spółka Węglowa wykorzystała system FORDATA Virtual Data Room w celu negocjacji z bankami warunki finansowania, z którego zamierza częściowo sfinansować kupno kopalni Knurów-Szczygłowice.

Podczas negocjacji udostępniamy poufne dokumenty kilkudziesięciu osobom, dlatego zdecydowaliśmy się na FORDATA (dawniej Datapoint) – aby, żaden dokument nie trafił do niewłaściwej osoby. VDR daje kontrolę nad przepływem wrażliwych danych.

Jastrzębska Spółka Węglowa wykorzystała system FORDATA Virtual Data Room w celu negocjacji z bankami warunków finansowania, z którego zamierza częściowo sfinansować kupno kopalni Knurów-Szczygłowice. Wartość planowanych inwestycji, a co za tym idzie – finansowania, była na tyle istotna, że wymagała wymiany szczególnie chronionych informacji z wieloma podmiotami (np. instytucje finansujące, doradcy prawni, finansowy itd.).

Podczas skomplikowanego procesu negocjacyjnego i ilości zaangażowanych podmiotów wysyłanie dokumentów e-mailem mogło być obarczone błędem ludzkim. Technologia VDR pozwoliła na pełną kontrolę dostępu do dokumentów z możliwością decydowania o tym, kto i w jakim zakresie i czasie korzysta z poufnych danych.

……………………………………………………………………………………………..

Jastrzębska Spółka Węglowa to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej.

Rafał Rychter Dyrektor Biura Finansów Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial