Katowicki Holding Węglowy S.A.

Katowicki Holding Węglowy S.A., podjął współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z użyciem wirtualnego Data Room (VDR) w procesie niepublicznej prywatnej emisji obligacji zabezpieczonych.

Proces organizacji wirtualnego data room’u wymagał zebrania znaczącej liczby informacji o Spółce, a także przynależnych kopalniach, a następnie sprawnego i usystematyzowanego umieszczenia ich w VDR.

Wykorzystana przez Spółkę aplikacja pozwoliła na bezpieczne i kontrolowane udostępnienie dokumentacji Spółki autoryzowanym podmiotom zainteresowanym zakupem jej obligacji. Narzędzie pozwoliło na aktywne zarządzanie dostępem do dokumentów dla poszczególnych grup inwestorskich oraz  śledzenie aktywności użytkowników dzięki wbudowanej w VDR funkcji raportowania.

Szczególnym atutem VDR jest fakt, że jest to narzędzie oferowane w formie usługi, wymagające jedynie połączenia z siecią Internet oraz przeglądarki internetowej. Nie trzeba więc ponosić dodatkowych kosztów na infrastrukturę informatyczną bądź inne wdrożenia po stronie Spółki.

Bardzo cenimy sobie również profesjonalne wsparcie zespołu FORDATA, które były gwarantem satysfakcjonującej współpracy zarówno na etapie wdrożenia, jak i realizacji projektu.”

………………………………………………………………………………………………………………………….

Katowicki Holding Węglowy S.A. jest jednym z największych krajowych i europejskich producentów węgli energetycznych. KHW grupuje cztery nowoczesne kopalnie węgla kamiennego: KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Murcki-Staszic, KWK Wieczorek, KWK Wujek oraz kopalnię zależną “Kazimierz Juliusz”.

Roman Łój Prezes Zarządu Katowicki Holding Węglowy S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial