KIE Sp. z o.o.

Powrót do listy klientów
Niezwykle rozbudowany moduł Question&Answers przyspieszył przepływ informacji, co bezpośrednio przyczyniło się do skrócenia czasu potrzebnego do zamknięcia transakcji.

Spółka KIE Sp. z o.o. podjęła współpracę z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas procesu sprzedaży udziałów Spółki. Proces zakończył się sprzedażą 85% udziałów funduszowi Tar Heel Capital II FIZAN (THC II). W celu zagwarantowania najwyższych standardów bezpieczeństwa Spółka zdecydowała się wykorzystać dedykowane ku temu narzędzie, tj. Virtual Data Room FORDATA.

Doradcami w trakcie procesu był Deloitte Advisory Sp. z o.o. oraz Kancelaria Janaszczyk & Lis Radcowie Prawni.

Wykorzystanie Virtual Data Room umożliwiło nam nie tylko udostępnienie Inwestorom istotnej dokumentacji Spółki w wersji elektronicznej, ale także pozwoliło scentralizować komunikację w bezpiecznym środowisku, gwarantującym poufność dyskusji i anonimowość zaangażowanych Inwestorów. Niezwykle rozbudowany moduł Question&Answers przyspieszył przepływ informacji, co bezpośrednio przyczyniło się do skrócenia czasu potrzebnego do zamknięcia transakcji.

W opinii naszych doradców, którzy zarządzali Data Room, VDR FORDATA jest narzędziem niezwykle intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika. Pomimo zastosowania wielu rozbudowanych funkcjonalności, nawigacja w całym systemie ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

Doceniamy również elastyczność oraz szybkość działania zespołu FORDATA, który asystował naszemu doradcy na każdym etapie transakcji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z FORDATA.

……………………………………………………………………………………………..

 

 

Waldemar Osowczyk Prezes Zarządu KIE Sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial