Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A.

W naszej ocenie aplikacja oferowana przez FORDATA to ciekawa,  profesjonalna usługa wspomagająca projekty, w których niezbędne jest współdzielenie informacji poufnych z firmami partnerującymi.

 

Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A. współpracowało z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z realizacją projektu, który wymagał bezpiecznego i w pełni kontrolowanego udostępnienia firmowej dokumentacji zewnętrznym podmiotom. Spółka zdecydowała się wykorzystać specjalnie dedykowane temu narzędzie tj. wirtualny data room.

W naszej ocenie aplikacja oferowana przez FORDATA to ciekawa,  profesjonalna usługa wspomagająca projekty, w których niezbędne jest współdzielenie informacji poufnych z firmami partnerującymi.  Innowacyjny, w pełni bezpieczny sposób prezentacji dokumentów za pośrednictwem Internetu sprawia, że ich analiza jest efektywna i komfortowa.

Dodatkowym atutem  jest  niezwykle intuicyjne menu i łatwość zarządzania systemem. Ładowanie dokumentów, nadawanie uprawnień czy zaproszenie kolejnej osoby można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy.

Godny polecenia jest zespół FORDATA, który oprócz nowatorskiej usługi, oferuje również profesjonalne wsparcie na każdym etapie trwania projektu”.

……………………………………………………………………………………………………………………………

Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A. rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku w Elblągu, na terenie jednego z najnowocześniejszych parków przemysłowych w Polsce. Przedsiębiorstwo systematycznie zwiększa swój zakres produkcji i świadczonych usług w dziedzinie kompleksowych dostaw komponentów turbin energetycznych i urządzeń pomocniczych.

Dariusz Kamiński Prezes Zarządu Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial