MPEC Olsztyn Sp. z o.o.

W celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas wymiany wrażliwych informacji pomiędzy MPEC, a podmiotami prywatnymi dopuszczonymi do dialogu, Spółka zdecydowała się skorzystać z aplikacji oferowanej przez FORDATA, tj. Virtual Data Room FORDATA.

 

“Spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Olsztyn Sp. z o.o. współpracowała z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas realizacji postępowania pn. „Wybór partnera prywatnego w celu świadczenia dostaw ciepła do miejskiej sieci ciepłowniczej w Olsztynie”. Projekt, realizowany w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP), dotyczy budowy nowej elektrociepłowni dla miasta.

W celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas wymiany wrażliwych informacji pomiędzy MPEC, a podmiotami prywatnymi dopuszczonymi do dialogu, Spółka zdecydowała się skorzystać z aplikacji oferowanej przez FORDATA, tj. Virtual Data Room FORDATA. Istotnym czynnikiem był fakt, że FORDATA traktuje bezpieczeństwo kompleksowo, nie tylko na poziomie aplikacji, ale także infrastruktury, jak i procesów towarzyszących, co potwierdza certyfikat ISO/EIC 27 001.

Dzięki wykorzystaniu systemu FORDATA VDR proces udostępniania plików stał się bardziej efektywny i swobodny. Dokumenty były dostępne dla zainteresowanych stron przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zdecydowanie wpłynęło na zwiększenie komfortu pracy wszystkich osób zaangażowanych w analizę informacji. Ponadto, zarządzanie samą aplikacją jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Ładowanie dokumentów, zarządzanie uprawnieniami ogranicza się do kilku kliknięć myszy.

Współpraca z FORDATA układała się niezwykle dobrze, w związku z czym możemy polecić tę firmę jako wiarygodnego partnera.”

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Olsztyn Sp. z o.o.jest firmą, której historia rozpoczęła się w roku 1959. W roku 1997 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przekształcono w jednoosobową spółkę Gminy Miejskiej Olsztyn. Oznacza to, że Gmina jest założycielem i jedynym właścicielem MPEC – spółki komunalnej. MPEC zaopatruje w ciepło ponad 60% olsztyńskich mieszkań i instytucji.

Konrad Nowak Prezes Zarządu MPEC Olsztyn Sp. z o.o.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial