Navigator Capital S.A.

Z wirtualnym data room’em firmy FORDATA byliśmy w stanie w pełni kontrolować przepływ informacji oraz zupełnie samodzielnie zarządzać systemem.

 

Navigator Capital S.A (Doradca) zdecydowała się nawiązać współpracę z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.), w związku z realizacją dwóch procesów Due Diligence obsługiwanych przez Doradcę na zlecenie swoich klientów. FORDATA oferuje aplikację do współdzielenia plików tzw. Wirtualny Data Room FORDATA (FORDATA VDR), która znacząco podnosi komfort i efektywność tego typu procesów.

Z naszego doświadczenia wynika, że dobrze zaplanowana oraz przeprowadzona sprzedaż aktywów przynosi najlepsze rezultaty, a zapewnienie dostępu do bezpiecznej oraz prostej w użyciu platformy, na której przechowywane są wszystkie dokumenty nie tylko sprawia, że proces Due Diligence przebiega szybciej, ale też bardziej efektywnie. Taką platformą bez wątpienia jest Wirtualny Data Room FORDATA.

Z wirtualnym data room’em firmy FORDATA byliśmy w stanie w pełni kontrolować przepływ informacji oraz zupełnie samodzielnie zarządzać systemem. Niezwykle intuicyjny sposób ładowania dokumentów, nadawania uprawnień oraz zarządzania użytkownikami pozwolił przyspieszyć obieg informacji oraz skrócił czas potrzebny na zapoznanie się inwestorów z udostępnioną dokumentacją.

Jesteśmy zadowoleni z podjęcia decyzji o współpracy z FORDATA i będziemy polecać tę firmę jako wiarygodnego partnera do realizacji projektów, których elementem jest Due Diligence.”

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Navigator Capital S.A. to jeden z największych niezależnych doradców finansowych dla przedsiębiorstw. Kilkunastoosobowy zespół z powodzeniem łączy kompetencje w zakresie doradztwa transakcyjnego na rynku prywatnym i publicznym. Usługi Navigator Capital w zakresie licencjonowanych czynności maklerskich uzupełnia Dom Maklerski Navigator S.A.

Michał Wrzesiński Wiceprezes Navigator Capital S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial