NOMI S.A.

Powrót do listy klientów
Bardzo cenimy sobie wsparcie zespołu FORDATA, który asystował na każdym etapie procesu, oferując profesjonalne wsparcie merytoryczne.

NOMI S.A. podjęło współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z prowadzonym w spółce procesem restrukturyzacji. Za radą Doradcy, skorzystaliśmy ze specjalistycznego narzędzia informatycznego oferowanego przez FORDATA tj. Virtual Data Room FORDATA.

W naszej opinii VDR FORDATA jest fantastycznym rozwiązaniem do bezpiecznej dystrybucji wrażliwych informacji. Wykorzystanie aplikacji istotnie podniosło efektywność i komfort pracy wszystkich zaangażowanych osób. Nasz zespół oraz doradcy uzyskali możliwość całodobowego dostępu do dokumentacji, z dowolnego miejsca, dzięki czemu każdy mógł pracować swoim rytmem. Zastosowane mechanizmy bezpieczeństwa dały nam natomiast pewność, iż zamieszczone w systemie poufne dokumenty, nie trafią w niepowołane ręce.

Aplikacja jest według nas niezwykle intuicyjne i prosta w obsłudze. Nie wymagała od nas specjalistycznej wiedzy informatycznej, a importowanie dokumentów, zapraszania użytkowników oraz zarządzanie uprawnieniami do dokumentów ograniczyło się do kilku kliknięć myszy.

Bardzo cenimy sobie wsparcie zespołu FORDATA, który asystował na każdym etapie procesu, oferując profesjonalne wsparcie merytoryczne.

Dużą wartość stanowi fakt, iż po zakończeniu projektu otrzymaliśmy szyfrowaną płytę DVD z archiwum dokumentów, które zostały zamieszczone w Data Room wraz z raportami aktywności użytkowników. Jest to niezwykle cenny zbiór informacji dla Spółki, które z pewnością zostaną wykorzystane w przyszłości.

……………………………………………………………………………………………..

Sieć NOMI istnieje na rynku polskim od 1993 r. Jako pierwsza w Polsce zaoferowała klientom pełen wachlarz artykułów dla domu i ogrodu. Oferta NOMI składa się z artykułów z branży budowlanej, wykończeniowo-dekoracyjnej, wyposażenia łazienki i kuchni, elektryczno-oświetleniowej, metalowej, elektronarzędzi, artykułów sezonowych i wyposażenia ogrodu. NOMI to także fachowa obsługa i szeroki wachlarz towarów w atrakcyjnych cenach. W chwili obecnej sieć NOMI liczy 21 marketów.

Bogusław Bartczak Prezes Zarządu NOMI S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial