Pamapol S.A.

Podczas poszczególnych etapów współpracy, szybkie udostępnienie poufnej dokumentacji Doradcom i zapewnienie możliwości bieżącej pracy na plikach było najbardziej czasochłonnym, ale jednocześnie kluczowym elementem projektu.

 

Pamapol S.A. skorzystał z usług świadczonych przez FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) celem ułatwienia współpracy z zewnętrznym Doradcą, którego zadaniem była ocena bieżącej sytuacji firmy oraz opracowanie przyszłej strategii rozwoju Spółki.

Firma FORDATA oferuje aplikację do bezpiecznego i kontrolowanego współdzielenia poufnych plików pomiędzy niezależnymi organizacjami tzw. ‘Virtual Data Room FORDATA’ (FORDATA VDR).

Podczas poszczególnych etapów współpracy, szybkie udostępnienie poufnej dokumentacji Doradcom i zapewnienie możliwości bieżącej pracy na plikach było najbardziej czasochłonnym, ale jednocześnie kluczowym elementem projektu. Dzięki temu, że VDR zapewnia nieograniczony, wygodny dostęp do dokumentów z każdego miejsca, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy użyciu jedynie przeglądarki internetowej, udało nam się zwiększyć efektywność współpracy i znacząco skrócić czas potrzebny do wypracowania pożądanych rozwiązań.

Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie właśnie tego narzędzia także z uwagi na wyjątkowe podejście firmy do zasad bezpieczeństwa. Konieczność przekazania wrażliwych informacji na zewnątrz, wymusza zwrócenie szczególnej uwagi na ich właściwe zabezpieczenie i ograniczenie tym samym potencjalnych ryzyk. Zastosowane w systemie zabezpieczenia i specjalne funkcje zagwarantowały nam absolutną kontrolę nad plikami i całym procesem.

W naszej opinii firma FORDATA to solidny i godny polecenia partner do współpracy, a oferowany przez nią system VDR stanowi niezastąpione narzędzie do bezpiecznej współpracy z zewnętrznymi podmiotami.”

…………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa Kapitałowa Pamapol prowadzi działalność w branży przetwórstwa spożywczego. Spółką dominującą w Grupie Kapitałowej jest Pamapol S.A., wiodący na rynku polskim producent dań mięsno-warzywnych. W skład grupy wchodzą też: Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywngeo Sp. z o.o., oferujące warone, MitMar Sp. z o.o., która działa na rynku zaopatrzenia zakładów przetwórstwa mięsnego, oraz w niewielkim zakresie, zakładów przetwórstwa owocowo-warzywnego, marka Sorella, która plasuje się na czołowej pozycji na roszimym rynku dżemów.

Krzysztof Półgrabia Wiceprezes Zarządu Pamapol S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial