PGNiG S.A.

Powrót do listy klientów
Firma FORDATA wsparła transakcję poprzez udostępnienie systemu FORDATA Virtual Data Room, który umożliwił przeprowadzenie etapu Due Diligence w formie elektronicznej.

PGNiG S.A., za rekomendacją doradcy, podjął współpracę z firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w procesie sprzedaży swojej spółki zależnej,  Geovita S.A. Rolę doradcy transakcyjnego PGNiG S.A. pełniła firma  TDI Corporate Finance Sp. z o.o.

Firma FORDATA wsparła transakcję poprzez udostępnienie systemu FORDATA Virtual Data Room, który umożliwił przeprowadzenie etapu Due Diligence w formie elektronicznej. System zapewnił bezpieczeństwo poufnych dokumentów udostępnianych inwestorom, a także pozwolił przeprowadzić proces szybko i sprawnie.

System FORDATA VDR w dużym stopniu przyczynił się do usprawnienia organizacji transakcji. Rekomendujemy to rozwiązanie firmom realizującym podobne projekty. Podkreślamy również solidność, rzetelność i profesjonalizm, jakim wykazał się zespół FORDATA. Wszystkie obowiązki wykonywane były zgodnie z zasadami wiążącej nas umowy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

……………………………………………………………………………………………..

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. jest liderem rynku gazu w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych. W Polsce PGNiG jest jednym z największych i najstarszych przedsiębiorstw. Przychody firmy oraz jej zysk stawiają spółkę w czołówce największych i najbardziej dochodowych podmiotów w Polsce.

Karina Semeńczuk Z-ca Dyrektora Departament Strategii PGNiG S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial