POL-MOT Auto S.A.

Warto podkreślić, iż na każdym etapie projektu FORDATA oferował najwyższy poziom wsparcia zarówno w zakresie zarządzania aplikacją jak i pomocy technicznej.

 

POL-MOT Auto S.A. (Spółka) podjął współpracę ze spółką FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) podczas przygotowania bezpiecznego repozytorium dokumentów, które następnie zostało udostępnione innym podmiotom w tym doradcom Spółka w celu dokonania jej kompleksowej analizy finansowej, prawnej i podatkowej, tj. Due Diligence. Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie samego procesu, Spółka zdecydowała się na wykorzystanie dedykowanego narzędzia do współdzielenia poufnych plików tzw. FORDATA Virtual Data Room (VDR).

FORDATA VDR jest środowiskiem nie tylko wysoce bezpiecznym, ale i niezwykle intuicyjnym oraz przyjaznym dla użytkowników. Bezpieczeństwo zapewnianie jest nie tylko na poziomie aplikacji, ale i infrastruktury, jak i procesów towarzyszących, co potwierdza certyfikat ISO/EIC 27001. Możliwość pracy nad udostępnionymi dokumentami niezależnie od miejsca i czasu miało bezpośredni wpływ na efektywność samego procesu.

Warto podkreślić, iż na każdym etapie projektu FORDATA oferował najwyższy poziom wsparcia zarówno w zakresie zarządzania aplikacją jak i pomocy technicznej. Zespół FORDATA charakteryzuje się niezwykle wysokim profesjonalizmem i elastycznością wobec potrzeb klienta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z FORDATA”

Tomasz Skiera Z-ca Dyrektora Spółki ds. Organizacji i Rozwoju POL-MOT Auto S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial