Polskie Koleje Linowe

Powrót do listy klientów
Dzięki wykorzystaniu wirtualnego repozytorium danych potencjalni inwestorzy uzyskali możliwość całodobowego dostępu do niezbędnej dokumentacji, w pełni bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.

Spółka Polskie Koleje Linowe, w związku z procesem prywatyzacji, wykorzystała narzędzie do współdzielenia plików tzw. Virtual Data Room, oferowany przez firmę FORDATA (dawniej Datapoint), w celu zagwarantowania nieograniczonego dostępu do całej dokumentacji i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Proces zakończył się podpisaniem umowy sprzedaży udziałów samorządowej Spółce, Polskie Koleje Górskie, wspieranej kapitałowo przez fundusz private equity Mid Europa Partners.

Dzięki wykorzystaniu wirtualnego repozytorium danych potencjalni inwestorzy uzyskali możliwość całodobowego dostępu do niezbędnej dokumentacji, w pełni bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.

Virtual Data Room w pełni spełnił nasze oczekiwania. Z punktu widzenia użytkownika jest to narzędzie niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Z punktu widzenia Zbywcy i Doradcy, Domu Maklerskiego PKO BP na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom zabezpieczeń oraz możliwość pełnej kontroli nad zamieszczonymi w repozytorium dokumentami. Dzięki dedykowanym funkcjom wbudowanym w system proces prywatyzacji przebiegł w sposób w niezwykle efektywny i szybki.

Poza samą aplikacją firma FORDATA oferuje merytoryczne wsparcie w trakcie całego procesu. Zespół FORDATA charakteryzuje się niezwykle profesjonalnym podejściem oraz otwartością na klienta i jego potrzeby.

……………………………………………………………………………………………..

Spółka Polskie Koleje Linowe – operator przewozów osobowych w regionie górskim.

Piotr Gosek Prezes Zarządu Polskie Koleje Linowe
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial