Prime Car Management S.A.

 

Wirtualny data room umożliwił Spółce efektywne zarządzanie dokumentacją firmową oraz jej współdzielenie z pracownikami firmy, a także z firmami partnerującymi.

 

Prime Car Management S.A., w związku z realizacją projektu, który wymagał współdzielenia poufnych informacji z firmami partnerskimi z Polski i z zagranicy, zdecydował się wykorzystać narzędzie jakim jest wirtualny data room.

Umowę w zakresie dostarczenia usługi podpisaliśmy z polskim dostawcą, firmą FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.)

Wirtualny data room umożliwił Spółce efektywne zarządzanie dokumentacją firmową oraz jej współdzielenie z pracownikami firmy, a także z firmami partnerującymi.

Współpraca trwała 6 miesięcy, w okresie od 27 grudnia 2010 r. do 27 maja 2011 r. i obejmowała:

  1. Stworzenie, konfigurację i utrzymanie przez FORDATA wirtualnego data room
  2. Przeprowadzenie szkolenia z zarządzania systemem dla naszego Zespołu projektowego oraz świadczenie wsparcia w zakresie zarządzania aplikacją w trakcie trwania projektu
  3. Świadczenie wsparcia technicznego dla wszystkich użytkowników systemu
  4. Przygotowanie płyty DVD, na której zarchiwizowane zostały dane umieszczone w aplikacji trakcie trwania projektu

Współpraca z firmą FORDATA układała się dobrze, w związku z czym możemy polecić tę firmę jako wiarygodnego partnera do przyszłej współpracy.”

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Prime Car Management S.A. jest spółką działającą w ramach międzynarodowej organizacji finansowej Masterlease, która specjalizuje się w alternatywnym finansowaniu środków transportu, przede wszystkim zaś w świadczeniu nowoczesnych usług typu full service leasing. Od 2005 roku jest liderem rynku Full Service Leasing, z 15% udziałem w rynku. Zarządza największą w kraju flotą blisko 24 000 pojazdów.

Jarosław Czerwiński Dyrektor Działu Systemów Teleinformatycznych Prime Car Management S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial