Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że współpraca z firmą FORDATA układała się dobrze i nie budzi zastrzeżeń, w związku z czym możemy tę firmę polecić jako wiarygodnego partnera do przyszłej współpracy.

 

“Niniejszym wystawiamy referencje firmie FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.), która w okresie od 27 grudnia 2010 r. do dnia 21 marca 2011 r., realizowała na rzecz Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Sp. z o.o., usługę FORDATA Virtual Data Room (,,VDR”), polegającą na stworzeniu, zarządzaniu i utrzymaniu bezpiecznego VDR, celem udostępniania dokumentów oraz innych materiałów Zamawiającego, potencjalnym inwestorom, obejmującą w szczególności:

a) stworzenie bezpiecznej instancji VDR i adresu URL, która będzie dostępna przy użyciu przeglądarki internetowej dla wybranej grupy Użytkowników wskazanej przez doradcę prywatyzacyjnego wskazanego przez PKP,

b) stworzenie indeksu w ramach aplikacji VDR, załadowania dokumentów i nadania uprawnień zgodnie z oczekiwaniem klienta oraz przygotowania aplikacji VDR do zaproszenia użytkownikow zewnętrznych,

c) przeszkolenie klienta w zakresie zarządzania aplikacją VDR oraz w zakresie przygotowania dokumentacji papierowej i elektronicznej,

d) umożliwienie korzystania z obsługi technicznej VDR przez Zamawiającego i wszystkich zaproszonych Użytkownikow VDR,

e) umożliwienie korzystania przez Zamawiającego i wszystkich zaproszonych Użytkowników z forum dyskusyjnego ,,Pytania i odpowiedzi” w ramach aplikacji VDR,

f) digitalizacji dokumentów przygotowanych przez Zamawiającego,

g) przygotowanie aplikacji FORDATA VDR do zaproszenia użytkowników zewnętrznych (konfiguracja, utworzenie grup i użytkownikow, nadanie użytkownikom uprawnień do funkcji aplikacji i do dokumentów zgodnie z oczekiwaniem Zamawiającego, wysłanie zaproszeń).

Biorąc pod uwagę powyższe, wystawiamy referencje stwierdzające należyte wykonanie ww. prac przez firmę FORDATA.

Jednocześnie informujemy, że współpraca z firmą FORDATA układała się dobrze i nie budzi zastrzeżeń, w związku z czym możemy tę firmę polecić jako wiarygodnego partnera do przyszłej współpracy.”

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.jest firmą budowlaną realizującą kompleksowo zadania inwestycyjne w zakresie projektowania, budowy, modernizacji i remontów infrastruktury kolejowej.

Jerzy Jóźwik Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury sp. z o.o.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial