Elekta Sp. z o.o. (dawniej: RTA VC Sp. z o.o. SKA)

Powrót do listy klientów
FORDATA zajęło się kompleksowo przygotowaniem i koordynacją całego procesu – powierzone pracownikom FORDATA dokumenty zostały przez nich zeskanowane, odpowiednio nazwane, skatalogowane, a następnie załadowane do systemu FORDATA VDR. Stworzyło to przejrzyste warunki do pracy dla naszych doradców.

Elekta Sp. z o.o. (dawniej: RTA VC Sp. z o.o. SKA) zdecydowała się na skorzystanie z usługi FORDATA (dawniej Datapoint) VDR, ze względu na potrzebę sprawnej organizacji badania Due Diligence, które dokonywane było przez naszych doradców. Dzięki współpracy z FORDATA zyskaliśmy dużo więcej, niż tylko bezpieczną platformę do wymiany poufnych dokumentów.

FORDATA zajęło się kompleksowo przygotowaniem i koordynacją całego procesu – powierzone pracownikom FORDATA dokumenty zostały przez nich zeskanowane, odpowiednio nazwane, skatalogowane, a następnie załadowane do systemu FORDATA VDR. Stworzyło to przejrzyste warunki do pracy dla naszych doradców. Dzięki temu proces przebiegł szybko i sprawnie. Co więcej, usystematyzowaną strukturę dokumentów wraz z podsumowaniem przebiegu projektu otrzymaliśmy na zaszyfrowanej płycie DVD. Jest to bezcenna baza danych dla naszej firmy, która może zostać wykorzystana w przyszłości.

Dużym atutem samej aplikacji FORDATA VDR, poza jej intuicyjnością, jest w naszej opinii specjalny moduł Q&A dedykowany do zarządzania komunikacją w procesie Due Diligence. Dzięki niemu nasz doradca mógł swobodnie koordynować przepływ informacji, my natomiast mieliśmy możliwość podglądu tego co się dzieje w projekcie.

FORDATA dało się poznać jako wyjątkowo solidny i fachowy partner do współpracy. Wysoka jakość świadczonych usług, terminowość oraz szybkość reakcji na potrzeby klienta świadczą o tym, że jest to firma godna polecenia.

……………………………………………………………………………………………..

Elekta Sp. z o.o. (dawniej: RTA VC Sp. z o.o. SKA) – profesjonalny partner dostarczający innowacyjne technologie, nieustannie dbający o dostarczone urządzenia i wysoką jakość ich funkcjonowania, gwarantujący ośrodkom onkologicznym bezpieczeństwo i odpowiednią wydajność w ich użytkowaniu

Ewa Małgorzata Flis Prokurent Elekta Sp. z o.o. (dawniej: RTA VC Sp. z o.o. SKA)
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial