Salans FMC SNR Denton Oleszczuk sp. k.

Powrót do listy klientów
Przeprowadzone przez dedykowanego opiekuna projektu fachowe szkolenie z zakresu obsługi systemu FORDATA VDR umożliwiło nam skuteczne wykorzystanie wszystkich funkcjonalności platformy.

Kancelaria Salans FMC SNR Denton Oleszczuk sp.k. miała przyjemność współpracować z FORDATA (dawniej Datapoint) w związku z prowadzeniem transakcji M&A na rzecz naszego klienta. FORDATA dostarczyło narzędzie wspierające tego typu przedsięwzięcie od strony technicznej. System FORDATA VDR stworzył naszemu klientowi środowisko, w którym proces przekazywania dokumentów potencjalnym inwestorom był bezpieczny i kontrolowany.

Poza funkcjonalny i bezpiecznym systemem, FORDATA wyróżnia się przede wszystkim profesjonalnym zespołem ludzi. Przeprowadzone przez dedykowanego opiekuna projektu fachowe szkolenie z zakresu obsługi systemu Datapoint VDR umożliwiło nam skuteczne wykorzystanie wszystkich funkcjonalności platformy. Opiekun był do naszej dyspozycji przez cały okres trwanie projektu, dzieląc się cenną wiedzą na temat dobrych praktyk wykorzystanie wybranych funkcji systemu i dopasowania ich do naszych aktualnych potrzeb biznesowych. Dzięki temu mieliśmy pewność, że projekt przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

W naszej opinii zespół FORDATA to eksperci wysokiej klasy. Ich doświadczenie, dyspozycyjność oraz otwartość na nasze potrzeby są wysoko oceniane. Skorzystanie z usług FORDATA było zdecydowanie trafną decyzją. Jest to partner godny zaufania i polecenia.

……………………………………………………………………………………………..

Dentons to globalna firma prawnicza, której celem jest świadczenie najwyższej jakości obsługi prawnej na złożonym globalnym rynku. Firma Dentons zbudowana jest na solidnych fundamentach trzech renomowanych kancelarii prawniczych.

Ewa Płocharska Dyrektor ds. Marketingu i PR Salans FMC SNR Denton Oleszczuk sp. k.
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial