Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak

Bardzo cenimy sobie współpracę z Zespołem FORDATA oraz korzystanie z oferowanego przez nich systemu.

 

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak współpracowała z FORDATA sp. z o.o. (wcześniej Mergers Net sp. z o.o.) w związku z realizacją projektu, który wymagał bezpiecznego i w pełni kontrolowanego udostępnienia dokumentów zewnętrznym podmiotom. Spółka zdecydowała się wykorzystać specjalnie dedykowane temu narzędzie tj. wirtualny data room.

Wirtualny Data Room w pełni spełnił nasze oczekiwania. Aplikacja pozwoliła na przejrzysta prezentację danych oraz bezpieczne współdzielenie ich z zewnętrznymi podmiotami. Zaproszeni do aplikacji użytkownicy mieli możliwość analizy dokumentów z dowolnego miejsca, wykorzystując jedynie połączenie z siecią Internet oraz przeglądarkę internetową.

Szczególnym atutem aplikacji VDR jest fakt, że system jest intuicyjny i przyjemny w użyciu. Ładowanie dokumentów, zapraszanie użytkowników oraz nadawanie uprawnień do plików jest proste i szybkie. Zespół FORDATA asystował jedynie w przygotowaniu dokumentów, ponieważ samo zarządzanie aplikacją oznaczało jedynie kilka kliknięć myszy.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Zespołem FORDATA oraz korzystanie z oferowanego przez nich systemu. Będziemy polecać go naszym klientom do wykorzystania przy kolejnych projektach uwzględniających bezpieczne udostępnianie dokumentów.”

……………………………………………………………………………………………………………………………

Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Krzysztof Cichocki Radca prawny Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak

© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial